Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЦИКЛІЧНІ СИГНАЛИ З АМПЛІТУДНО-ФАЗОВОЮ ТА ДИСКРЕТНО-ЧАСТОТНОЮ МАНІПУЛЯЦІЄЮ, ЩО ІНВАРІАНТНІ ДО m-ЗСУВУ

ЦИКЛІЧНІ СИГНАЛИ З АМПЛІТУДНО-ФАЗОВОЮ ТА ДИСКРЕТНО-ЧАСТОТНОЮ МАНІПУЛЯЦІЄЮ, ЩО ІНВАРІАНТНІ ДО m-ЗСУВУ

Назва:
ЦИКЛІЧНІ СИГНАЛИ З АМПЛІТУДНО-ФАЗОВОЮ ТА ДИСКРЕТНО-ЧАСТОТНОЮ МАНІПУЛЯЦІЄЮ, ЩО ІНВАРІАНТНІ ДО m-ЗСУВУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,46 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
САДЧЕНКО АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
УДК 621.396.275
ЦИКЛІЧНІ СИГНАЛИ З АМПЛІТУДНО-ФАЗОВОЮ ТА
ДИСКРЕТНО-ЧАСТОТНОЮ МАНІПУЛЯЦІЄЮ,
ЩО ІНВАРІАНТНІ ДО m-ЗСУВУ
Спеціальність 05.12.01 - Теоретична радіотехніка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Одеському державному політехнічному університеті
Міністерства освіти України
Науковий керівник кандидат технічних наук,
професор кафедри “Радіотехнічні системи”,
Одеський державний політехнічний університет,
Мазурков Михайло Іванович
Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор кафедри
“Теорія електричних кіл”,
Українська державна академія зв’язку, м.Одеса,
Кісель Віталій Андрійович
кандидат технічних наук,
доцент кафедри “морський радіозв’язок”,
Одеська державна морська академія,
Тарабуєв Сергій Трофимович
Провідна установа Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
Захист відбудеться 5 жовтня 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої Ради Д 41.052.03 Одеського державного політехнічного університету за адресою: 270044, м. Одеса, проспект Шевченка,1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного політехнічного університету за адресою: 270044, м. Одеса, проспект Шевченка,1.
Автореферат розісланий 4 вересня 2000 p.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Єрімічой І.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми Головною проблемою сучасної теорії і техніки зв'язку є підвищення завадостійкості і ефективності систем передачі інформації (СПІ). Одне з перспективних рішень цієї проблеми пов'язане з застосуванням в СПІ ансамблів шумоподібних сигналів (ШПС). Однак, широке впровадження ШПС в СПІ істотно стримується труднощами технічної реалізації оптимальних пристроїв їхньої обробки.
В зв'язку з цим, актуальною є задача розробки нових класів ШПС з заданими властивостями, що припускали б просту технічну реалізацію кодеків СПІ, і, в той же час, не істотно програвали б у завадостійкості в порівнянні з існуючими. З точки зору простоти технічної реалізації, пошук таких ансамблів треба проводити у рамках класу ортогональних циклічних сигналів. Подальше поліпшення показників СПІ, b, g - ефективності, можливо при переході у рамках означеного класу сигналів, до багатовимірних багатопозиційних сигналів, що оптимально використовують простір сигналів.
До таких сигналів відносяться амплітудно-фазоманіпульовані (АФМ) сигнали, що характеризуються властивістю обьємно-сферичного укладання, та великі системи дискретних-частотноманіпульованих (ДЧМ) сигналів. Однак, практичне застосування означених систем сигналів, особливо при великих розмірах ансамблів N, ускладнене.
Для зниження складності технічної реалізації кодеків СПІ з ШПС і збереження відносно високої завадостійкості, в даній роботі, на основі властивостей перетворення Віленкіна-Крестенсона побудовані нові класи циклічних ортогональних АФМ сигналів та циклічних ДЧМ сигналів для яких вектор циклічної згортки співпадає з вектором m- згортки .
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дослідження дисертаційної роботи відповідає науковому напрямку і планам лабораторії систем передачі інформації, а також планам кафедри радіотехнічних систем Одеського державного політехнічного університету. Дисертаційна робота є частиною науково-дослідних робіт, виконаних в Одеському державному політехнічному університеті на кафедрі “Радіотехнічні системи”: НДР N 272-57, N 222-57, N 257 - 57. Основні результати роботи впроваджені у конструкторському проекті СКБ “Молнія”.
Мета і задачі дослідження Метою роботи є побудова нових класів циклічних багатопозиційних АФМ та ДЧМ сигналів, що інваріантні до m-зсуву, які дозволяють зменшити складність технічної реалізації кодеків дискретних систем передавання інформації.
Основними задачами дисертаційної роботи є:
·Розробка методу синтезу багаторівневих чисельних послідовностей, що інваріантні до m-зсуву (БЧПm) з ідеальними періодичними автокореляційними функціями (ПАКФ) для довільних величин зсуву m=2, 3,.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ЦИКЛІЧНІ СИГНАЛИ З АМПЛІТУДНО-ФАЗОВОЮ ТА ДИСКРЕТНО-ЧАСТОТНОЮ МАНІПУЛЯЦІЄЮ, ЩО ІНВАРІАНТНІ ДО m-ЗСУВУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок