Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНІ МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ ГІЛОК ВЛАДИ НА ЗАСАДАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЛОГІСТИКИ

ДЕРЖАВНІ МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ ГІЛОК ВЛАДИ НА ЗАСАДАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЛОГІСТИКИ

Назва:
ДЕРЖАВНІ МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ ГІЛОК ВЛАДИ НА ЗАСАДАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЛОГІСТИКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,93 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
ХРАПСЬКА ЯНА СЕРГІЇВНА
УДК 35.078.3:65.012.34
ДЕРЖАВНІ МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ ГІЛОК ВЛАДИ НА ЗАСАДАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЛОГІСТИКИ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Ларіна Рена Рінатівна,
Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри логістики
Офіційні опоненти:
 
доктор наук з державного управління, Мерзляк Анжела Віталіївна, Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління” (м. Запоріжжя), проректор з навчальної роботи, професор кафедри державного управління та менеджменту;
кандидат наук з державного управління, Полякова Лариса Петрівна, Донецький державний університет управління (м. Донецьк), доцент кафедри інформаційних технологій.
Захист дисертації відбудеться “18” грудня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, просп. Б. Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінцев, 163а.
Автореферат розісланий ___ листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Я.С. Клейнер
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Застосування принципу розподілу влад, як одного з основних принципів існування демократичної держави, обумовлює необхідність дослідження існуючих механізмів взаємодії між всіма гілками влади. Зокрема, вивчення проблем взаємодії гілок державної влади зумовлене відсутністю можливості жодній з них узурпувати владні повноваження інших, що потребує глибокого аналізу функціонування державного механізму управління в цілому. Різноманітні аспекти цієї проблематики висвітлені у наукових працях відомих вітчизняних та зарубіжних вчених В. Авер’янова, О. Бабкіної, В. Бебика, А. Венгерова, К. Волинки, В. Горбатенко, В. Дорофієнка, Я. Клейнера, Р. Ларіної, О. Лейста, В. Лобаса, М. Логунова, Р. Мартинюка, М. Марченко, В. Нерсесянца, Н. Нижник, П. Рабиновича, В. Ребкало, Ф. Рудича, В. Самолюка, О. Скакуна, А. Філіп’єва, В. Цвєткова, В. Шахова та ін.
Однак механізм взаємовідносин різних гілок влади, який би не лише забезпечував реальний розподіл функцій та компетенцію різних гілок влади, а й сприяв встановленню тісної взаємодії між ними, досліджувався зазначеними вченими лише з точки зору конституційно-правового механізму. Процеси формування та розвитку взаємовідносин різних гілок влади в процесі законотворення досліджено ще недостатньо, розглядаються лише окремі правові відносини. Оскільки за останні роки не вдалося досягти такого рівня організації взаємодії гілок влади, який є необхідним для формування функціонально ефективної і структурно злагодженої системи, то необхідність пошуку нових способів підвищення ефективності організації взаємодії виконавчої та законодавчої гілок влади в процесі законотворення привело до ідеї оптимізувати не окремі етапи організації взаємодії гілок влади, а їх сукупність. Враховуючи складність і динамічність законотворчого процесу, необхідним є застосування концепції інформаційної логістики при вирішенні багатьох проблем, пов’язаних з організацією взаємодії виконавчої та законодавчої гілок влади в процесі законотворення.
Таким чином, виключна актуальність питань теоретико-методичного обґрунтування необхідності основ інформаційної логістики в державному управлінні й застосування практичних рекомендацій щодо розробки та впровадження логістичної інформаційної системи організації взаємодії виконавчої та законодавчої гілок влади в процесі законотворення, з одного боку, та недостатнє їх пророблення в теоретико-методичному і практичному планах, з іншого – зумовили і визначили ціль, завдання та зміст дисертації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДЕРЖАВНІ МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ ГІЛОК ВЛАДИ НА ЗАСАДАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЛОГІСТИКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок