Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛОСТІЙКІ ПОЛІМЕРСИЛІКАТНІ КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ПОЛІІЗОЦІАНАТІВ

ТЕПЛОСТІЙКІ ПОЛІМЕРСИЛІКАТНІ КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ПОЛІІЗОЦІАНАТІВ

Назва:
ТЕПЛОСТІЙКІ ПОЛІМЕРСИЛІКАТНІ КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ПОЛІІЗОЦІАНАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,50 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ІГНАТОВА Ірина Віленівна
УДК 667.637.2
ТЕПЛОСТІЙКІ ПОЛІМЕРСИЛІКАТНІ КОМПОЗИЦІЙНІ
МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ПОЛІІЗОЦІАНАТІВ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології будівельних конструкцій і виробів Київського національного університету будівництва і архітектури та у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій Мінбуду України.
Науковий керівник – Доктор технічних наук, професор
Шейніч Леонід Олександрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури,
професор кафедри технології будівельних конструкцій і виробів
Офіційні опоненти – Доктор технічних наук, професор
Шишкін Олександр Олексійович
Криворізький технічний університет,
завідувач кафедри технології будівельних виробів, матеріалів і конструкцій
Кандидат технічних наук
Шихненко Іван Васильович
Науково-дослідний інститут будівельного виробництва, завідувач відділу бетонних робіт
Провідна установа – Придніпровська державна академія будівництва та
архітектури, кафедра технології будівельних матеріалів, виробів і конструкцій
Захист відбудеться “24” травня 2006 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 “Основи та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби” Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано “17” квітня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доц. Блажіс Г.Р.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв’язку з експлуатацією приміщень і технологічного обладнання в складних умовах в хімічній, енергетичній, будівельній і інших галузях промисловості виникає необхідність створення нових матеріалів з високими захисними і механічними властивостями та підвищеною температурою застосування. Найбільш високими фізико-механічними властивостями характеризуються матеріали на основі полімерів. На даний час існує широка гама високоміцних полімерних матеріалів, які мають високі захисні властивості, однак вони недостатньо теплостійкі. Так, гранично допустима температура експлуатації більшості полімерних матеріалів становить нижче 1000С, і тільки деякі види конструкційних полімерів, такі як полікарбонат, ненасичені поліефіри, поліуретани, поліаміди та інші, можуть експлуатуватися при температурах, що досягають 1500С. Із полімерних матеріалів лише фторопласти і кремнійорганічні матеріали, які одержують із дорогої сировини за складною технологією, можуть експлуатуватися при температурі понад 2000С. У зв’язку з вищенаведеним виникає необхідність розробки на основі широко розповсюдженої мінеральної і органічної сировини нових матеріалів, що відрізняються високими фізико-механічними і захисними властивостями, та можуть застосовуватися при температурі понад 1500С.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота була виконана на кафедрі технології будівельних конструкцій і виробів Київського національного університету будівництва і архітектури та у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій в рамках договору № 536 “Провести дослідження опор ЛЕП та дати висновок про їх несучу здатність” і при виконані пошукової теми “Експериментально-теоретичне дослідження методів підсилення й підвищення довговічності бетонних конструкцій на основі використання полімерсилікатних матеріалів” у 2003 – 2004 р. Здобувач виконувала обов’язки виконавця.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка полімерсилікатних композиційних матеріалів на основі поліізоціанатів, що відрізняються високими фізико-механічними і захисними властивостями, і можуть експлуатуватися при підвищених температурах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ТЕПЛОСТІЙКІ ПОЛІМЕРСИЛІКАТНІ КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ПОЛІІЗОЦІАНАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок