Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ ІНТЕГРАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ФІНАНСОВО- БУДІВЕЛЬНІ ГРУПИ

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ ІНТЕГРАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ФІНАНСОВО- БУДІВЕЛЬНІ ГРУПИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ ІНТЕГРАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ФІНАНСОВО- БУДІВЕЛЬНІ ГРУПИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,70 KB
Завантажень:
219
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ЛАГУТІН Геннадій Володимирович
УДК 339.03:658.015:69.003
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ ІНТЕГРАЦІЇ
БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ФІНАНСОВО-
БУДІВЕЛЬНІ ГРУПИ
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами та розвиток виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2001
Дисертація є рукопис
Робота виконана на кафедрі організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Поколенко Вадим Олегович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри організації і управління виробництвом
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Торкатюк Володимир Іванович, Харківська державна академія комунального господарства, завідувач кафедри економіки будівельного підприємства;
кандидат технічних наук Величко Віктор Олександрович, холдингова компанія “Київміськбуд”, головний інженер.
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м.Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 16.01.2002 р. о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ, Повітрофлотський пр-т, 37.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 37.
Автореферат розісланий 14.12.2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03,
кандидат технічних наук М.О.Шебек


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми . Перспективним шляхом вдосконалення структури будівельного комплексу та важливим чинником поліпшення інвестиційного комплексу є створення фінансово-будівельних груп(ФБГ),що утворюються шляхом інтеграції будівельних організацій з фінансово-кредитними установами і здійснюють в будівельно-інвестиційній сфері функції інвестора проектів, підрядника, проектувальника, інтегруючи корпоративні ресурси . Акумульовані корпоративні ресурси забезпечують ефективне втілення проектів у будівельно-інвестиційній сфері , в т.ч. у житлово-соціальній , забезпечують стабілізацію і розширення охопленої корпоративним суб`єктом господарювання частки ринку інвестиційних та підрядних послуг, в інтересах всіх учасників групи. Аналіз наукових джерел дає підстави стверджувати, що залишається невирішеною проблема формування концептуально-методологічних створення і ефективного функціонування ФБГ груп як специфічних учасників інвестиційного процесу. Потребує вирішення і проблема адекватної оцінки результативності корпоративного господарювання з достовірним визначенням переваг, які одержує кожен з суб`єктів ФБГ в результаті інтеграції .Існує нагальна потреба в розробці алгоритмів комплексної оцінки корпоративних інвестиційних портфелів, що дозволили б вдосконалити їх структуру і обсяг через систему об`єктивних параметрів, сформувати оптимальний склад учасників втілення за системою критеріїв їх надійності як ділових партнерів . Розв’язання цих питань забезпечить науково-методологічний інструментарій процесам корпоратизації будівельно-інвестиційної сфери .Вирішення зазначеної складної наукової проблеми визначає актуальність даної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обрані в дисертаційній роботі галузь, предмет і об’єкт дослідження відповідають “Концепції економічної стабілізації і зростання в Україні”, Закону України “Про інвестиційну діяльність” від 18.09.1991 р., Закону України “Про фінансово-промислові групи” від 21.11.1995 р. І пов’язаний з тематикою наукових досліджень кафедри організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури.
Мета роботи полягає в науковому обґрунтуванні організаційних основ інтеграції будівельних організацій у фінансово-будівельні групи, що включає розробку концепції діяльності фінансово-будівельних груп в будівельно-інвестиційній сфері, методики і алгоритму раціоналізації їх інвестиційного портфеля з врахуванням вимог та потреб суб`єктів , розробку та впровадження проектних рішень щодо раціональної організаційної структури об`єднань зазначеного типу .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСНОВИ ІНТЕГРАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ФІНАНСОВО- БУДІВЕЛЬНІ ГРУПИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок