Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРЯМИМИ ВИРОБНИЧИМИ ВИТРАТАМИ НА АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРЯМИМИ ВИРОБНИЧИМИ ВИТРАТАМИ НА АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРЯМИМИ ВИРОБНИЧИМИ ВИТРАТАМИ НА АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,94 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КАРЛОВА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 656:658.153
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРЯМИМИ ВИРОБНИЧИМИ
ВИТРАТАМИ НА АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент,
Чеснакова Людмила Станіславівна,
Національний транспортний університет,
професор кафедри менеджменту та підприємництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук,
Ложачевська Олена Михайлівна,
Державний університет нформаційно- комунікаційних технологій,
завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук, професор,
Козак Людмила Степанівна,
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри економіки
Провідна установа: Рада по вивченню продуктивних сил України
Національної академії наук України, м. Київ
Захист відбудеться “14” березня 2006 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.059.04 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “10” лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левківський О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Першочерговим завданням автотранспортних підпри-ємств в умовах жорсткої конкуренції є економія матеріальних і трудових ресурсів, яка забезпечує стабільність цін, підвищення прибутковості послуг, а отже, зміцнює конкурентну позицію підприємств. У цьому зв’язку собівартість транспортних послуг є найважливішим об’єктом управління в ринкових умовах. В той же час, діючий на автотранспортних підприємствах механізм управління собівартістю практично не змінився з часів адміністративно-командної економіки і навіть набув негативних рис, а саме: окремі автотранспортні підприємства не планують собівартість, у результаті чого управління втратило цільову спрямованість. Відсутність науково-обгрунтованого механізму управління витратами є однією з головних причин високої собівартості послуг та низької їх рентабельності: для отримання однієї гривні чистого доходу прибуткові вантажні автотранспортні підприємства витрачають у середньому 95 – 98 коп., збиткові відшкодовують втрати за рахунок амортизаційних відрахувань, тобто втрачається власне джерело фінансування інвестиційної діяльності. Очевидна необхідність кардинального реформування механізму управління витратами на автотранспортних підприєм-ствах відповідно до вимог конкурентної економіки та з урахуванням досягнень світової науки, яка досліджує питання управління витратами в рамках управлін-ського обліку.
Розробкою теоретичних, методичних і практичних основ управління витратами в Україні займаються Білуха М.Т., Бородкіна О.С., Бутинець Ф.Ф., Валуєва Б.І., Герасимович А.М., Голов С.Ф., Гуцайлюк З.В., Єфіменко В.І., Нападовька Л.В. та ін. За кордоном цій порблемі присвятили дослідження Друрі К., Хорнгрен Ч., Фостер Дж., Басманов І.А., Безрукий П.С., Вахрушина М.А., Івашкевич В.Б., Карпова Т.П., Палій В.Ф. та ін. Незважаючи на наявність великої кількості наукових розробок, дослідження проблеми управління витратами на підприємствах автомобільного транспорту в сучасних умовах функціонування практично відсутні. У цьому зв’язку нагальною є задача розробки механізму управління витратами, який би враховував особливості функціонування автотранспортних підприємств в ринковому середовищі України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до теми науково-дослідної роботи кафедри менеджменту та підприємництва Національного транспортного університету “Розробка методології організаційно-економічних засад розвитку підприємств транспорту в умовах ризику та впровадження інноваційних проектів” (номер державної реєстрації 0104U010908).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРЯМИМИ ВИРОБНИЧИМИ ВИТРАТАМИ НА АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок