Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ СТРАТЕГІЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОДОРОЖНІХ МОСТІВ

АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ СТРАТЕГІЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОДОРОЖНІХ МОСТІВ

Назва:
АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ СТРАТЕГІЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОДОРОЖНІХ МОСТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,53 KB
Завантажень:
8
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ПРИХОДЬКО Тетяна Олександрівна
УДК 658.012.1:624.01
АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ СТРАТЕГІЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОДОРОЖНІХ МОСТІВ
Спеціальність 05.13.12– системи автоматизації проектувальних робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Лантух-Лященко Альберт Іванович, Національний транспортний університет, професор кафедри "Мости і тунелі".
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Городецький Олександр Сергійович,
Державний науково-дослідний інститут автоматизованих систем у будівництві (ДНДІАСБ) заступник директора;
доктор технічних наук, професор
Святний Володимир Андрійович,
завідувач кафедри ЕОМ Донецького національного технічного університету.
Провідна установа: Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти i науки України.
Захист відбудеться “15”_лютого_2007р. о 13-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.01 в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, Київ-680, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, Київ-680, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “12” січня_2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 26.056.01 к.т.н., доцент С.В. Цюцюра
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток і інтеграція економічної системи України в світові та європейські структури, вимагає нових підходів в експлуатації транспортних споруд. Проблема є край нагальною в силу незадовільного технічного стану транспортних споруд. Так на дорогах державного значення експлуатується близько 63% мостів, вік яких перевищує 30 років. Зростає кількість мостів, що потребують ремонту. Сьогодні незадовільний технічний стан мостів є серйозною загрозою нормальному функціонуванню дорожньої мережі, джерелом техногенної небезпеки. Експлуатація мостів таким чином, як це відбувається сьогодні, призводить до зменшення строку їх служби, зниження надійності, підвищенню ризиків.
Проблема експлуатації мостів розглядається в державі, як соціально-економічна, що потребує суттєвих науково-технічних заходів. Рішенням Міжвідомчої комісії з питань науково-технологічної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України від 14 лютого 2002 р. та Дорученням Президента України від 17 квітня 2002 р відповідним відомствам і державним адміністраціям було поставлене завдання: "Опрацювати заходи щодо вдосконалення системи експлуатації та технічних обстежень мостів".
Методичною основою експлуатаційної системи мають стати новітні наукові розробки автоматизованої оцінки і прогнозу технічного стану автодорожніх мостів, що знаходяться в експлуатації. Особливу наукову і практичну цінність, в умовах обмеженого фінансування ремонту і реконструкції транспортних споруд, мають розробки з адекватного планування розподілу асигнувань.
Викладене обґрунтовує актуальність, економічну і соціальну вагомість наукових засад, що відкривають шлях до створення автоматизованих систем прийняття рішень при проектуванні стратегії експлуатації автодорожніх мостів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Дослідження проведені в рамках держбюджетної теми "Розвиток і удосконалення теорії і методів експлуатації транспортних споруд" кафедри "Мости і тунелі" Національного транспортного університету і науково-дослідних робіт, які виконувалися на замовлення Державної служби автомобільних доріг України: "Оцінка технічного стану автодорожніх мостів, що експлуатуються" (держ. реєстраційний №0102U003934) і "Розробка методики оцінки надійності і довговічності мостів і визначення залишкового експлуатаційного ресурсу" (держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ СТРАТЕГІЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОДОРОЖНІХ МОСТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок