Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЕТИКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ДЕМОКРАТИЗАЦІЇ І ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

ФОРМУВАННЯ ЕТИКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ДЕМОКРАТИЗАЦІЇ І ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЕТИКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ДЕМОКРАТИЗАЦІЇ І ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,30 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
РУДАКЕВИЧ Марія Іванівна
УДК 17:057.34
ФОРМУВАННЯ ЕТИКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
В УМОВАХ ДЕМОКРАТИЗАЦІЇ І ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
25.00.03 – державна служба
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора наук з державного управління
КИЇВ-2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий консультант - | доктор педагогічних наук, професор,
заслужений працівник народної освіти України
МАЙБОРОДА Василь Каленикович,
Національна академія Служби безпеки України, професор кафедри.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, професор
РОМАТ Євгеній Вікторович,
Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри маркетингу
та комерційної діяльності;
доктор філософських наук, професор,
заслужений працівник народної освіти України
НАДОЛЬНИЙ Іван Федотович,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
професор кафедри філософії
і методології державного управління;
доктор педагогічних наук, професор
ДЕМ’ЯНЕНКО Наталія Миколаївна,
Національний педагогічний університет
імені М.П.Драгоманова, завідувач кафедри
історії освітньо-виховних систем і технологій.
овідна установа – Інсти
Провідна установа - | Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, кафедра державного управління та адміністративного менеджменту, м. Запоріжжя.
Захист відбудеться березня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20, к. 212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О.Чмига
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасна парадигма державного управління грун-тується на ідеї цивілізаційної місії держави в забезпеченні демократичного розвитку суспільства. Тому реформування державної служби як суб’єкта дер-жавного управління потребує нової моделі професійної етики державного службовця, яка орієнтується на цінності демократичної правової і соціальної держави, служіння народові України, професійну компетентність, здатність ефективно, в рамках закону і посадових повноважень реалізовувати функції державного органу. Такі особливості етики державного службовця актуалізують моральну складову його особистості та етичні засади державної служби як соціально-професійного інституту. Очікуваним наслідком етизації професійної поведінки державних службовців має стати утвердження в суспільних відно-си-нах демократичної та гуманної сутності української держави. Ось чому в Програ-мі розвитку державної служби на 2005-2010 роки (2004) вдосконалення норма-тивного регулювання професійної етики державних службовців визначено одним з пріоритетних напрямів. Потреба в посиленні етичних засад державної служби в Україні відповідає також світовому вектору суспільного розвитку, гуманізації міждержавних відносин, адаптації до стандартів Європейського Союзу.
Професійна етика державних службовців України з перших років не-за-леж-ності стала об’єктом уваги вітчизняних науковців і практиків, які в зростан-ні ролі гуманітарного, морально-етичного чинника вбачають основну законо-мір-ність демократичного розвитку суспільства (В.Б.Авер’янов, В.Д.Бакуменко, Б.А.Гаєвський, В.Д.Горбатенко, С.Д.Дубенко, В.Л.Коваленко, В.М.Князєв, В.І.Луговий, В.К.Майборода, В.А.Малахов, І.Ф.Надольний, Н.Р.Нижник, О.Ю.Оболенський, Є.В.Ромат, В.П.Тронь, В.В.Цвєтков та ін.).
За часи незалежності в Україні підготовлено й захищено низку канди-дат-ських дисер-тацій з окремих питань етики державного управління і державної служби (Н.Г.Грушанська (1998), М.А.Нинюк (2000), В.С.Колтун (2002). Скла-дові етики відповідно до предмета дослідження аналізуються в дисерта-ціях з державного управління (В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЕТИКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ДЕМОКРАТИЗАЦІЇ І ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок