Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА (на прикладі зернопереробних підприємств Кіровоградської області)

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА (на прикладі зернопереробних підприємств Кіровоградської області)

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА (на прикладі зернопереробних підприємств Кіровоградської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,41 KB
Завантажень:
204
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СУХОРЕБРА ОЛЕНА ПИЛИПІВНА
УДК: 657.47:664.78
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА
(на прикладі зернопереробних підприємств Кіровоградської області)
Спеціальність 08.06.04 – “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
КИЇВ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент,
Савченко Володимир Якович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри аудиту
Офіційний опонент: доктор економічних наук, професор,
Линник Володимир Григорович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК
Офіційний опонент: кандидат економічних наук, професор,
Верига Юстина Андріївна,
Полтавський університет споживчої кооперації України, професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, м. Київ
 
 
Захист відбудеться “15” вересня 2003 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “14 ” серпня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Поддєрьогін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування ринкової економіки в Україні залежить від виробництва конкурентоспроможної продукції та її реалізації на внутрішньому та зарубіжному ринках. Зернопереробна промисловість є однією з найважливіших складових галузі хлібопродуктів агропромислового комплексу України, яка забезпечує населення життєво необхідною продукцією. За останні роки обсяги випуску продукції зернопереробного виробництва значно зменшились, а її собівартість зросла. Такий стан зумовлений недосконалістю технології виробництва та системи обліку витрат і формування собівартості зернопродукції. Вирішення проблеми ефективного розвитку та зростання як виробничого, так і експортного потенціалу зернопереробних підприємств потребує створення такої системи управління виробництвом, основою якої є формування інформації про витрати підприємства і собівартість продукції.
Процес трансформації вітчизняної системи бухгалтерського обліку зумовив суттєву перебудову методології та організації обліку витрат на виробництво продукції зернопереробних підприємств. З переходом до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку значно розширилися можливості підприємств у виборі правил ведення облікової політики, методів оцінки виробничих запасів при їх віднесенні на виробничі витрати та способів і методів обчислення собівартості продукції.
За вказаних умов особливо посилюються вимоги до бухгалтерського обліку в напрямі підвищення гнучкості, деталізації та оперативності одержуваної інформації про виробничі витрати з метою прийняття ефективних управлінських рішень.
Вирішення цих питань потребує оновлення системи отримання інформації про виробничі витрати, використання нетрадиційних для вітчизняної практики бухгалтерського обліку підходів щодо калькулювання собівартості продукції та оптимізації результатів діяльності підприємства через застосування принципів і методів внутрішньогосподарського (управлінського) обліку.
Проблеми обліку і контролю витрат та калькулювання собівартості продукції розглядалися в працях відомих вітчизняних учених-економістів: Бутинця Ф.Ф., Валуєва Б.І., Герасимовича А.М., Голова С.Ф., Гуцайлюка З.В., Єфіменка В.І., Кірейцева Г.Г., Кужельного М.В., Линника В.Г., Мниха Є.В., Рудницького В.С., Савченка В.Я., Чумаченка М.Г. та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА (на прикладі зернопереробних підприємств Кіровоградської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок