Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ, ЖОРСТКІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗІ ЗМІШАНИМ АРМУВАННЯМ

НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ, ЖОРСТКІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗІ ЗМІШАНИМ АРМУВАННЯМ

Назва:
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ, ЖОРСТКІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗІ ЗМІШАНИМ АРМУВАННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,73 KB
Завантажень:
398
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО – ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ
ПЕРЛОВА ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
УДК 624.072.2+539.37
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ, ЖОРСТКІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗІ ЗМІШАНИМ АРМУВАННЯМ
Спеціальність 05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій
Міністерства регіонального розвитку та будівництва України
Науковий керівник – доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Бамбура Андрій Миколайович,
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, завідувач відділом надійності будівельних конструкцій.
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Барашиков Арнольд Якович,
завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України;–
кандидат технічних наук, доцент
Мельник Ігор Володимирович,
доцент кафедри „ Мости та будівельна механіка” Державного університету «Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться « 8 » липня 2008 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.833.01 у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій за адресою: 03680, м. Київ-37, вул. І. Клименка, 5/2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: 03680, м. Київ-37, вул. І. Клименка, 5/2.
Автореферат розісланий « 7 » червня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 26.833.01,
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник Ю.С. Слюсаренко


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Чинні в Україні норми з проектування та розрахунку залізобетонних конструкцій не враховують складний напружено-деформований стан в елементах із змішаним армуванням і, тим більше, зовнішньої арматури підсилення, що вводиться до складу конструкції, коли та вже мала певну історію існування. Тому, чинні норми не дозволяють визначати напружено-деформований стан, несучу здатність та прогини таких конструкцій з достатньою для практики точністю. Ця проблема загострюється тим, що в останній час для посилення залізобетонних конструкцій все частіше використовується неметалеве армування (вуглепластик, базальтопластик та інш.). За відсутності відповідних методів розрахунку, проектування посилення здійснюється, зазвичай, лише на основі набутого досвіду.
В той же час, на протязі останніх 20 років в НДІБК були проведені комплексні експериментально-теоретичні дослідження роботи бетону та залізобетону при різних режимах навантаження, застосуванні різних класів бетону і кількості арматури. На їх основі були розроблені методи розрахунку залізобетонних конструкцій, які базуються на чітких, фізично обумовлених передумовах та використанні повних діаграм деформування матеріалів, які дозволяють з великою точністю оцінювати напружено-деформований стан конструкцій на будь-якій стадії їх роботи.
Продовженням цих робіт є експериментально-теоретичні дослідження, які направленні на створення методів розрахунку конструкцій зі змішаним армуванням, в тому числі підсилених наклеюванням зовнішнього армування, які основані на використанні повних діаграм деформування матеріалів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до науково-дослідних тематик «Проведение экспериментально-теоретических исследований влияния на несущую способность железобетонных элементов, усиленных металлическим листом и композитным материалом, приклеенных клеями заказчика», «Разработать методику определения влияния внешнего армирования, применяемого в растянутой зоне на несущую способность и деформативность железобетонных элементов», № держ. реєстрації 0107U012276, які здійснювались в НДІБК в 2001 – 2003 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ, ЖОРСТКІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗІ ЗМІШАНИМ АРМУВАННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок