Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ АНСАМБЛІВ СКЛАДНИХ СИГНАЛІВ ІЗ ПОКРАЩЕНИМИ ВЗАЄМОКОРЕЛЯЦІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ДЛЯ СИСТЕМ РАДІОЗВ’ЯЗКУ З КОДОВИМ РОЗДІЛЕННЯМ КАНАЛІВ

МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ АНСАМБЛІВ СКЛАДНИХ СИГНАЛІВ ІЗ ПОКРАЩЕНИМИ ВЗАЄМОКОРЕЛЯЦІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ДЛЯ СИСТЕМ РАДІОЗВ’ЯЗКУ З КОДОВИМ РОЗДІЛЕННЯМ КАНАЛІВ

Назва:
МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ АНСАМБЛІВ СКЛАДНИХ СИГНАЛІВ ІЗ ПОКРАЩЕНИМИ ВЗАЄМОКОРЕЛЯЦІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ДЛЯ СИСТЕМ РАДІОЗВ’ЯЗКУ З КОДОВИМ РОЗДІЛЕННЯМ КАНАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,21 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Лисечко Володимир Петрович
УДК 621.391
МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ АНСАМБЛІВ СКЛАДНИХ СИГНАЛІВ ІЗ ПОКРАЩЕНИМИ ВЗАЄМОКОРЕЛЯЦІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ДЛЯ СИСТЕМ РАДІОЗВ’ЯЗКУ З КОДОВИМ РОЗДІЛЕННЯМ КАНАЛІВ
05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському університеті Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, Міністерство Оборони України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Харченко Віктор Миколайович, Харківський університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, доцент кафедри автоматизованих систем управління авіацією
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Колпаков Федор Федорович, Національний аерокосмічний університет “ХАІ” ім. М.Є.Жуковського, м. Харків, професор кафедри прийому, передачі та обробки сигналів;
кандидат технічних наук, доцент
Хачатуров Валерій Рубенович, науково-дослідний інститут радіоелектронної техніки, м. Харків, директор науково-дослідного інституту радіоелектронної техніки.
Провідна установа:
Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра “Телекомунікаційні системи”, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “26” квітня 2007 року о 14.00 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .820.01 Українській державній академії залізничного транспорту, 61050, м. Харків, вул. Фейєрбаха 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державній академії залізничного транспорту, 61050, м. Харків, вул. Фейєрбаха 7.
Автореферат розісланий “23” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________ М.В. Книгавко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однієї з основних проблем, що виникають при функціонуванні систем передачі інформації з кодовим розділенням каналів є виникнення внутрішньосистемних (взаємних) завад. Ці завади обумовлені неортогональністю сигналів при асинхронній роботі. У системах з кодовим розділенням каналів, що працюють в загальній смузі частот, побудова ортогональних в посиленому сенсі ансамблів сигналів принципово неможлива і використовуються квазіортогональні сигнали. В умовах значного динамічного діапазону рівнів квазіортогональних сигналів, що приймаються в даній точці, бічні пелюстки взаємокореляційних функцій (ВКФ) можуть бути співставлені з рівнем основної пелюстки функції автокореляції корисного сигналу, що створює неприйнятно високий рівень внутрішньосистемних (взаємних) завад. Це визначає актуальність розробки методів формування ансамблів сигналів з поліпшеними взаємокореляційними (ВК) властивостями.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження в дисертаційній роботі проводилися у відповідності з наступними нормативними актами.
1. Концепція Національної програми інформатизації, схвалена Законом України “Про Концепцію Національної програми інформатизації” від 4 лютого в 1998р. № /98-ВР.
2. Концепція розвитку зв'язку України до 2010 року, затверджена постановою Кабінету Міністрів України “Про Концепцію розвитку зв'язку України до 2010 року” у від 9 грудня 1999 р. №2238.
3. Концепція створення Державної інтегрованої інформаційної системи забезпечення управління рухомими об'єктами (зв'язок, навігація, спостереження), схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 р. № 410-р.
4. Концепція наукової роботи в Збройних Силах України, затверджена наказом Міністра оборони України №154 у від 07.05.97 р.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є зменшення внутрішньосистемних завад в системах радіозв'язку з кодовим розділенням каналів за рахунок використання складних сигналів з покращеними взаємокореляційними властивостями на основі кодових послідовностей з мінімальною енергетичною взаємодією. Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наукове завдання, що полягає в побудові ансамблів складних сигналів з покращеними взаємокореляційними властивостями на основі кодових послідовностей з мінімальною енергетичною взаємодією, які забезпечують зменшений рівень внутрішньосистемних завад в системах зв'язку з кодовим розділенням каналів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ АНСАМБЛІВ СКЛАДНИХ СИГНАЛІВ ІЗ ПОКРАЩЕНИМИ ВЗАЄМОКОРЕЛЯЦІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ДЛЯ СИСТЕМ РАДІОЗВ’ЯЗКУ З КОДОВИМ РОЗДІЛЕННЯМ КАНАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок