Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> моделювання динаміки фінансування проектів та програм створення нової техніки на основі детермінованого та імовірнісного подання

моделювання динаміки фінансування проектів та програм створення нової техніки на основі детермінованого та імовірнісного подання

Назва:
моделювання динаміки фінансування проектів та програм створення нової техніки на основі детермінованого та імовірнісного подання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,69 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Моделювання динаміки фінансування проектів та програм створення но
вої техніки на основі детермінованого та імовірнісного подання


Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
Яшина Олена Сергіївна |
| УДК 658:62.001.57+336
моделювання динаміки фінансування проектів та програм створення нової техніки на основі детермінованого та імовірнісного подання
05.13.22 – Управління проектами та розвиток виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Дружинін Євген Анатолійович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”,
доцент кафедри інформаційних управляючих систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Божко Валерій Павлович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”,
завідувач кафедри фінансів.
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Чайніков Сергій Іванович
Харківський національний університет радіоелектроніки,
доцент кафедри системотехніки.
Провідна установа
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра автоматики, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 20 ” червня 2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".
Автореферат розісланий “ 8 ” травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ______________ Чумаченко І.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми роботи. Розвиток техніки, створення нових технічних систем та технологій, модернізація та вдосконалення існуючих — необхідна умова прогресу сучасного суспільства. Українськими підприємствами, науково-дослідними інститутами, конструкторськими бюро накопичено значний потенціал, що дозволяє розглядати створення перспективних, конкурентноздатних на світовому ринку технічних систем (ТС) як один з пріоритетних напрямків розвитку.
Разом з тим розробка нової техніки — це складний, трудомісткий і тривалий процес, який потребує значних витрат. До того ж, цей процес обмежений у часі через швидке моральне старіння наукомістких ТС. Науково-технічні проекти та програми (НТПП) майже завжди розвиваються в умовах жорстких обмежень з витрат ресурсів та тривалості розробки. Відомо, що ці вимоги є суперечливими: дефіцит фінансових коштів і, як наслідок, нестача ресурсів, веде до збільшення тривалості робіт. Але уповільнення або призупинка робіт у свою чергу веде до погіршення стану проекту через фізичне та моральне старіння, простої, знецінення коштів та ін. Ліквідація наслідків впливу цих негативних явищ потребуватиме додаткових коштів.
Аналіз методів управління проектами, викладених в працях В.Д. Шапіро, В.М. Буркова, інших фахівців, а також робіт міжнародних організацій показав, що складний взаємозв’язок між ходом виконання робіт та динамікою витрат ще не достатньо вивчений. Можливо, це одна з основних причин того, що незважаючи на застосування достатньо розвинених методів управління проектами, за деякими оцінками до 90% проектів закінчуються з перевищенням термінів та перевитратами коштів. Тому вивчення взаємного впливу ресурсного та фінансового забезпечення на хід виконання проекту та розробка методів прогнозування ходу робіт в умовах існуючої динаміки фінансування є дуже важливою задачею.
Для тривалих проектів важливе значення має не тільки загальна сума коштів, а й своєчасність їх виділення протягом всієї розробки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: моделювання динаміки фінансування проектів та програм створення нової техніки на основі детермінованого та імовірнісного подання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок