Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛОГІСТИЧНА СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВЕЛИКОГО БАГАТОПРОФІЛЬНОГО ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

ЛОГІСТИЧНА СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВЕЛИКОГО БАГАТОПРОФІЛЬНОГО ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ЛОГІСТИЧНА СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВЕЛИКОГО БАГАТОПРОФІЛЬНОГО ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,63 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХАДЖИНОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
УДК 004:658.5
ЛОГІСТИЧНА СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВЕЛИКОГО БАГАТОПРОФІЛЬНОГО ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник - доктор економічних наук, доцент
Ларіна Рена Рінатівна,
Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), завідувач кафедри логістики.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, ст. науковий співробітник Мартякова Олена Володимирівна,
Інститут економіки промисловості
НАН України (м. Донецьк), завідувач відділом проблем економічного регулювання соціальних процесів;
кандидат економічних наук, доцент
Єськов Олексій Леонтійович,
Донбаська державна машинобудівна академія Міністерства освіти і науки України (м. Краматорськ), доцент кафедри економіки промисловості.
Провідна установа - Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингу.
Захист дисертації відбудеться “ 20 ” грудня 2006 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий “ 20 листопада 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Колосок
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Динамічний розвиток ринкових процесів в Україні, реформування усього комплексу виробничих відносин вимагають створення принципово нової системи управління великими промисловими підприємствами. Це пов’язано з тим, що входження України до світового економічного простору як рівноправного економічного партнера ставить перед вітчизняними промисловими підприємствами проблеми, створені як їх тривалою роботою в умовах командно-адміністративної системи, так і необхідністю становлення сучасної ринкової економіки та зміною цільової орієнтації підприємств.
За умов глобальних ринкових відносин, що швидко змінюються, одним із основних напрямків підвищення конкурентоспроможності продукції великих промислових підприємств є формування системи управління витратами. Сьогодні як ніколи необхідне вдосконалення наявних інструментів управління, і розробка нових, що відповідатимуть сучасним економічним умовам діяльності великих промислових підприємств. Стратегія подальшого розвитку великих промислових підприємств країни полягає в підвищенні ефективності їх роботи на основі максимального використання економічних важелів впливу на всі боки роботи промислових підприємств. Такий підхід забезпечить досягнення оптимальних результатів зменшення витрат на виробництво конкурентноспроможної продукції. Вибір економічних важелів на великих багатопрофільних промислових підприємствах повинен ґрунтуватися, з одного боку, на розширенні меж економічної свободи, а з іншого, на зміну окремих елементів організаційно-економічного механізму управління витратами, впровадження технологій та інструментів логістики.
Проблемам впровадження нових методів та інструментів управління виробничо-господарською діяльністю великих промислових підприємств, а також опанування суб’єктами господарювання противитратного механізму діяльності, присвячені дослідження провідних вчених України: М.Г.Белопольского, О.С.Поважного, М.Г.Чумаченка, Л.М.Саломатіної, В.Н.Амітана, А.М.Турило, Ю.Б.Кравчука та ін. Ряд зарубіжних та вітчизняних вчених підкреслює значущість та необхідність використання суб’єктами господарювання логістики, як системи зниження витрат: А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЛОГІСТИЧНА СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВЕЛИКОГО БАГАТОПРОФІЛЬНОГО ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок