Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ОНОВЛЕННЯ РУХОМОГО СКЛАДУ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ

ОБЛІК І АНАЛІЗ ОНОВЛЕННЯ РУХОМОГО СКЛАДУ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ОНОВЛЕННЯ РУХОМОГО СКЛАДУ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,15 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
РОЗМИСЛОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 657.421
ОБЛІК І АНАЛІЗ ОНОВЛЕННЯ РУХОМОГО СКЛАДУ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
 
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент Житний Павло Євгенович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри банківської справи.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Герасимович Анатолій Михайлович, Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри банківської справи (м. Київ);
кандидат економічних наук Леонова Лілія Олександрівна, Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри обліку і аудиту (м. Донецьк).
Провідна установа – Київський національний університет імені Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку і аудиту (м. Київ).
Захист відбудеться 18 березня 2005 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34 кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 15 лютого 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку в Україні економічних відносин однією із значних проблем є недостатня оснащеність підприємств основними засобами високого технічного рівня, особливо це стосується автотранспортних підприємств. Вивчаючи склад основних засобів цих підприємств, слід звернути увагу на те, що для даного типу підприємств найбільше значення має стан рухомого складу, як основного джерела доходу. Незважаючи на високу вартісну оцінку активної частини більшості автотранспортних підприємств, їхній технічний стан знаходиться на низькому рівні і практично не відповідає критеріям визнання активу. Таким чином, виникає необхідність оновлення рухомого складу, що значно поліпшує якісну характеристику транспортної послуги.
Необхідно враховувати, що оновлення основних засобів – процес складний і багатогранний. Одним із джерел оновлення є залучення позикових коштів у формі фінансового лізингу. З одного боку, оновлення на умовах фінансового лізингу має позитивний момент, тому що підприємство одержує в користування новий чи майже новий транспортний засіб, при мінімальному відпливу власних коштів на початковій стадії оновлення. З іншого боку, фінансовий лізинг вимагатиме додаткових вкладень у вигляді фінансових витрат. Отже, виникає необхідність проведення аналітичних досліджень щодо доступності та необхідності використання фінансового лізингу на шляху оновлення рухомого складу.
Крім того, оновлення рухомого складу на основі фінансового лізингу має невирішені питання щодо обліку таких операцій. У першу чергу це стосується ставлення до обліку об’єктів фінансового лізингу з точки зору наявності юридичної сутності, що іноді дозволяє вести обіг лізингового майна як у балансі підприємства, так і поза ним.
Теоретична та практична значимість фінансового лізингу при оновленні морально і фізично застарілого парку автотранспортних підприємств, в умовах відсутності вільних коштів, вимагає проведення аналітичних заходів щодо оновлення за умов фінансового лізингу й уточнення питань бухгалтерського обліку, що визначає актуальність обраної теми дисертації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ОНОВЛЕННЯ РУХОМОГО СКЛАДУ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок