Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА ЗАСОБИ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ ШТРИХКОДОВОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ

МОДЕЛІ ТА ЗАСОБИ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ ШТРИХКОДОВОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ

Назва:
МОДЕЛІ ТА ЗАСОБИ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ ШТРИХКОДОВОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,87 KB
Завантажень:
324
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський національний університет
радіоелектроніки
Голуб Володимир Іванович
УДК 681.518: 658.012: 656.8
МОДЕЛІ ТА ЗАСОБИ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ
ШТРИХКОДОВОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ В АВТОМАТИЗОВАНИХ
СИСТЕМАХ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології |
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник– | кандидат технічних наук, професор Кузьменко Віктор Михайлович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри системотехніки. |
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Авраменко Валерій Павлович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри Інформаційно-управляючих систем.
- кандидат технічних наук, доцент Танянський Сергій Станіславович, Національний університет внутрішніх справ, доцент кафедри Інформаційних систем і технологій в діяльності ОВС |
Провідна установа: Інститут проблем математичних машин та систем НАН України |
Захист відбудеться 03.11.2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 64.052.01 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою:
61166, Харків, пр. Леніна, 14, (057) 702-10-06.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 01.10.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Левикін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. “Розвиток цивілізації неможливий без розвитку інформаційних технологій” – таким був лейтмотив Міжнародного конгресу “Інформаційне суспільство – стратегія розвитку в XXI сторіччі”, що відбувся 1 - 2 квітня 2003 року в Києві і став генеральною репетицією до Всесвітньої зустрічі на вищому рівні з питань інформаційного суспільства.
У законі України “Про національну програму інформатизації” підкреслюється необхідність широкого освоєння і впровадження сучасних інформаційних технологій в усі сфери життя, що дозволить Україні стати однією з технологічно розвинутих країн світу.
Важливим засобом підвищення ефективності й інтенсифікації роботи підприємств є створення ефективних автоматизованих систем обробки інформації, управління організаційними і технологічними процесами. Великий внесок у розробку теоретичних і практичних аспектів побудови автоматизованих інформаційних систем внесли Глушков В. М., Тимофєєв Б. Ф., Бусленко В. М., Павлов В. І., Левикін В. М., Петров Е. Г., Кузьменко В. М. та інші.
Процедура введення інформації є одним з вузьких місць в автоматизованих системах управління, де обробляються великі обсяги інформації. Введення інформації вручну, за допомогою клавіатури, вимагає значних трудовитрат, залежить від уваги та кваліфікації людини і часто призводить до помилок. Така технологія введення інформації є обмежуючим чинником у розвитку сучасних автоматизованих систем управління.
Способи та засоби введення інформації, взаємодія інформаційних і матеріальних потоків є одними з основних складових автоматизованих систем. Автоматичне введення інформації й
автоматичне розпізнавання об'єктів забезпечує автоматична ідентифікація .
Одним із засобів підвищення швидкості, надійності та ефективності введення інформації в автоматизованих системах є штрихове кодування. Штрихкодова технологія введення інформації дозволяє значно краще реалізувати можливості автоматизованої системи управління, тому що автоматично забезпечує її об'єктивною інформацією про об’єкти контролю. Введення інформації при цьому здійснюється шляхом сканування штрихкодових позначок, що значно підвищує швидкість та вірогідність введення даних і, відповідно, підвищує якість і надійність системи.
Значний внесок у розробку теоретичних і практичних питань створення систем штрихкодової ідентифікації, їхньому вдосконалюванню і використанню в автоматизованих системах зробили Алаіс Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА ЗАСОБИ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ ШТРИХКОДОВОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок