Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Маркетингове забезпечення ПОСЛУГ міжнародного експедирування В Україні

Маркетингове забезпечення ПОСЛУГ міжнародного експедирування В Україні

Назва:
Маркетингове забезпечення ПОСЛУГ міжнародного експедирування В Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,17 KB
Завантажень:
315
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Співаковський Сергій Володимирович
УДК 339.138:338.46(048)
Маркетингове забезпечення ПОСЛУГ міжнародного експедирування В Україні
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація
і управління підприємствами
Автореферат дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Європейському університеті (м. Київ)
Науковий керівник– | кандидат економічних наук
Каніщенко Олена Леонідівна,
докторант кафедри міжнародної економіки Національного університету ім. Тараса Шевченка, м. Київ
Офіційні опоненти– | доктор економічних наук
Онищенко Володимир Пилипович,
завідуючий кафедрою міжнародного менеджменту та маркетингу Української академії зовнішньої торгівлі, м. Київ–
кандидат економічних наук
Пилипчук Володимир Петрович,
доцент кафедри маркетингу
Київського національного економічного університету, м. Київ
Провідна установа– | Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України, відділ проблем економічної стратегії, прогнозування та регулювання економіки
Захист відбудеться 25 лютого 2005 р. о _14___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.063.01 Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, бульвар академіка Вернадського, 16-в.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Європейського університету.
Автореферат розіслано 21 січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Луцій


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Тенденції розвитку світової економіки свідчать про зростання важливості сфери послуг та збільшення обсягів послуг на міжнародних ринках. З розвитком ринкових відносин та, відповідно, посиленням конкуренції на товарних ринках в Україні підприємства відчувають необхідність залучати та утримувати клієнтів за рахунок надання більш якісних послуг. Входження України в систему світових економічних зв'язків призвело до нових умов функціонування ринку, зокрема, в сфері послуг міжнародного експедирування. Міжнародне експедирування являє собою організацію перевезень вантажів і як складова частина зовнішньоекономічної діяльності України має свої характерні ознаки, обумовлені специфікою ринкових процесів, та потребує відповідного маркетингового забезпечення.
Сфера послуг міжнародного експедирування (МЕ) активно розвивається на українському ринку та потребує детального вивчення і аналізу. Відповідно до даних Міжнародної федерації експедиторських асоціацій, сьогодні у світі понад 75% усіх зовнішньоторговельних перевезень здійснюється за участю міжнародних експедиторів.
Діяльність українських підприємств на ринку транспортно-експедиторських послуг (ТЕП) в багатьох випадках характеризується недостатнім застосуванням або неефективністю їхнього маркетингового забезпечення. Конкретними управлінськими проблемами при цьому є: 1) недосконалість стратегічного та тактичного управління транспортно-експедиторською діяльністю в країні; 2) дуже низький рівень застосування інструментів маркетингу та 3) неузгоджене застосування маркетингових інструментів і логістичних принципів у процесі діяльності на ринку транспортно-експедиторських послуг.
Серед основних факторів, що впливають на розвиток маркетингового забезпечення послуг міжнародного експедирування в Україні, можна виділити наступні.
По-перше, залишкові явища колишніх методів управління як на державному рівні, так і на рівні окремих компаній, а також недостатній досвід маркетингової діяльності.
По-друге, особливості становлення та розвитку ринку транспортно-експедиторських послуг в умовах перехідної економіки України.
По-третє, стан розвитку транспортної інфраструктури та рівень використання новітніх технологій, необхідних для забезпечення якісних послуг міжнародного експедирування, є недостатнім порівняно з розвиненими країнами. Це змушує зарубіжних вантажовласників перевозити транзитні вантажі в об’їзд України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Маркетингове забезпечення ПОСЛУГ міжнародного експедирування В Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок