Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕМЕДИКАМЕНТОЗНА ТЕРАПІЯ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНІ НЕСПЕЦИФІЧНІ САЛЬПІНГООФОРИТИ З БОЛЬОВИМ СИНДРОМОМ

НЕМЕДИКАМЕНТОЗНА ТЕРАПІЯ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНІ НЕСПЕЦИФІЧНІ САЛЬПІНГООФОРИТИ З БОЛЬОВИМ СИНДРОМОМ

Назва:
НЕМЕДИКАМЕНТОЗНА ТЕРАПІЯ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНІ НЕСПЕЦИФІЧНІ САЛЬПІНГООФОРИТИ З БОЛЬОВИМ СИНДРОМОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,16 KB
Завантажень:
316
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Харківський державний медичний університет
Міністерство охорони здоров’я України
ПАЛАМАРЧУК ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 618.12-002-036,12:616.8-009.62-08
НЕМЕДИКАМЕНТОЗНА ТЕРАПІЯ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНІ НЕСПЕЦИФІЧНІ САЛЬПІНГООФОРИТИ З БОЛЬОВИМ СИНДРОМОМ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата медичних наук
Харків - 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному медичному університеті
МОЗ України
Науковий керівник:
заслужений діяч науки і техніки України,
доктор медичних наук, професор Богдашкін
Микола Григорович, Харківський державний
медичний університет МОЗ України, професор
кафедри акушерства та гінекології №2
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Грищенко
Ольга Валентинівна, Харківська
медична академія післядипломної
освіти, завідувач кафедри
перинатології та гінекології
доктор медичних наук, професор Беседін
Віктор Миколайович, Львівський державний
медичний університет ім. Д.Галицького,
завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Провідна установа:
Національний медичний університет
ім. О.О.Богомольця, кафедра акушерства та гінекології №3,
МОЗ України, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “13” вересня 2001 р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.600.01 при Харківському державному медичному університеті за адресою: 61022, м. Харків, пр. Леніна, 4., т. 43-07-26
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного медичного університету (адреса: 61022 м. Харків, пр. Леніна, 4)
Автореферат розісланий “22” червня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат медичних наук
доцент Танько О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У структурі запальних захворювань внутрішніх статевих органів жінок хронічні сальпінгоофорити займають провідне місце та складають 57-85%. (Г.М.Савельєва та співавт; 1990; З.М. Дубоссарська та співавт., 1991; Я.П.Сольський та співавт., 1995). Вони нерідко призводять до необоротних функціональних та анатомічних порушень жіночої статевої системи, трубного безпліддя (Б.І. Железнов, 1990; Л.І. Іванюта та співавт.; 1990; Е.К. Айламазян, 1991; Б.Л. Гуртовий, 1994).
Актуальність проблеми запальних захворювань придатків матки визначається порівняно частим виникненням на фоні цього процесу різних форм порушень менструальної функції, залученням до ланцюга патологічних реакцій ендокринної, нервової, імунної та інших систем організму, які визначають відповідні реакції хворої на розвиток захворювання.
В останні роки відмічається збільшення частоти запальних захворювань придатків матки, у тому числі з розвитком тяжких форм перебігу. (Е.К.Айламазян, 1991).
На сучасному етапі хронічний сальпінгоофорит розглядається як захворювання зі складним етіопатогенетичним механізмом. Для нього характерний “стертий” початок, тривалий перебіг.
Клінічна картина захворювання характеризується поліморфністю, при цьому на перший план виступає больовий синдром (В.І.Бодяжина, 1978). У наш час ефективність терапії, яка проводиться хворим на хронічний сальпінгоофорит з больовим синдромом, недостатня.
Незадоволеність акушерів-гінекологів існуючими методами терапії жінок з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів викликає необхідність пошуку нових, більш ефективних методів лікування. У цьому плані представляють інтерес наукові дослідження, котрі доводять перевагу використання немедикаментозних методів лікування (А.Е.Франчук, 1990; Н.Г.Тітова та співавт., 1991; М.Г.Богдашкін та спвавт., 1996, 1999).
В останні роки велика увага дослідників звернена на використання в медичній практиці холодових дій на організм (В.І.Грищенко, Б.П.Сандомирський, Ю.Ю.Колонтай, 1987).
Можливість проведення високоефективної терапії як на рівні клітини, так і цілого організму є основою для широкого використання гіпербаричної оксигенації, лазеротерапії при різних захворюваннях у гінекології (А.Н. Іванян та співавт., 1990; Н.М.Побединський та співавт., 1992; М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: НЕМЕДИКАМЕНТОЗНА ТЕРАПІЯ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНІ НЕСПЕЦИФІЧНІ САЛЬПІНГООФОРИТИ З БОЛЬОВИМ СИНДРОМОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок