Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДРІБНОЗЕРНИСТІ ДОРОЖНІ БЕТОНИ ДЛЯ ВИРОБІВ, ЩО ОТРИМУЮТЬСЯ МЕТОДОМ ГІПЕРПРЕСУВАННЯ

ДРІБНОЗЕРНИСТІ ДОРОЖНІ БЕТОНИ ДЛЯ ВИРОБІВ, ЩО ОТРИМУЮТЬСЯ МЕТОДОМ ГІПЕРПРЕСУВАННЯ

Назва:
ДРІБНОЗЕРНИСТІ ДОРОЖНІ БЕТОНИ ДЛЯ ВИРОБІВ, ЩО ОТРИМУЮТЬСЯ МЕТОДОМ ГІПЕРПРЕСУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,01 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Українська державна академія
залізничного транспорту
Костенко Юрій Олексійович
УДК 625.8+666.97
ДРІБНОЗЕРНИСТІ ДОРОЖНІ БЕТОНИ ДЛЯ ВИРОБІВ,
ЩО ОТРИМУЮТЬСЯ МЕТОДОМ ГІПЕРПРЕСУВАННЯ
Спеціальність 05.23.05 – будівельні матеріали і вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент Толмачов Сергій Миколайович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, доцент кафедри технології дорожньо-будівельних матеріалів.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Вандоловський Олександр Георгійович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури; професор кафедри геодезії;
кандидат технічних наук, доцент Рідкозубов Олександр Олексійович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, доцент кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг.
Провідна установа: | Донбаська національна академія будівництва і архітектури, кафедра будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Міністерства освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист відбудеться “29” вересня 2005 р. о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.02 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майд. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майд. Фейєрбаха, .
Автореферат розісланий “27” серпня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, доцент Ватуля Г.Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За останнє десятиріччя в Україні збільшилась і продовжує зростати питома вага покриттів тротуарів і площ з цементного бетону. В основному це малорозмірні бетонні вироби (МБВ), що включають в себе таку номенклатуру: тротуарну плитку, елементи мостіння, бортовий камінь, поребрик, елементи облаштування доріг різних геометричних форм і кольорів. Цьому сприяють ряд переваг цих виробів: легкість виготовлення і ремонту, простота зміни номенклатури, що випускається, можливість індивідуального догляду. Збірні покриття з цементобетонних елементів можна використовувати також на відкритих автостоянках, автозаправних станціях, контейнерних пунктах і терміналах, доріжках для велосипедистів. Такі покриття доцільно використовувати в місцях проходження підземних комунікацій, тому що вони легко розбираються і встановлюються на місце після ремонту. В основному всі ці вироби ущільнюють методом вібрації. Проте посилення останніми роками агресивності різного роду впливів приводить до передчасного виходу з ладу таких виробів. Тому дорожні бетони передчасно руйнуються. Актуальність роботи полягає в необхідності створення сучасних технологій виготовлення виробів, що дозволяють істотно підвищити міцність і довговічність дорожніх бетонів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру були здійснені в рамках виконання спільних з ДерждорНДІ тем: “Розробка конструкції, технології і нормативної документації на будівництво дорожніх одягів з цементобетону ущільненого котками” (номер державної реєстрації 0194U026016) і “Розробка рекомендацій з розрахунку та проектування складів і технології виготовлення водонепроникних, морозо- і корозійностійких бетонів для монолітного і збірно-монолітного будівництва транспортних споруд” (номер державної реєстрації 0102U006644). Здобувач брав участь у виконанні як теоретичних, так і експериментальних досліджень.
Мета дослідження - підвищення довговічності малорозмірних елементів дорожнього будівництва за рахунок збільшення щільності та міцності бетонів шляхом застосування гіперпресування в комплексі з оптимальною кількістю суперпластифікаторів при раціональному підборі складу дрібнозернистих бетонів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДРІБНОЗЕРНИСТІ ДОРОЖНІ БЕТОНИ ДЛЯ ВИРОБІВ, ЩО ОТРИМУЮТЬСЯ МЕТОДОМ ГІПЕРПРЕСУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок