Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ ІЗ ВИРОБНИЦТВА МАШИН І УСТАТКУВАННЯ: ПИТАННЯ МЕТОДОЛОГІЇ ТА МЕТОДИКИ

ОЦІНКА ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ ІЗ ВИРОБНИЦТВА МАШИН І УСТАТКУВАННЯ: ПИТАННЯ МЕТОДОЛОГІЇ ТА МЕТОДИКИ

Назва:
ОЦІНКА ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ ІЗ ВИРОБНИЦТВА МАШИН І УСТАТКУВАННЯ: ПИТАННЯ МЕТОДОЛОГІЇ ТА МЕТОДИКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,87 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Одеський державний економічний університет
верланов олександр юрійович
УДК 330.59:330.354:316.442
ОЦІНКА ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ
ІЗ ВИРОБНИЦТВА МАШИН І УСТАТКУВАННЯ:
ПИТАННЯ МЕТОДОЛОГІЇ ТА МЕТОДИКИ
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Погорєлова Олена Володимирівна
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, завідувач кафедри обліку та економічного аналізу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Київський національний торгівельно-економічний університет, завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю
кандидат економічних наук, доцент
Мозгова Наталія Василівна.
Одеський державний економічний університет,
доцент кафедри аналізу господарської діяльності
Захист відбудеться “22” лютого 2008 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 41.055.01, у Одеському державному економічному університеті МОН України за адресою: 65026, м.Одеса, вул. Преображенська, 8.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Одеського державного економічного університету за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
 
 
Автореферат розісланий 17 січня 2008 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.І. Ковальов
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Результати діяльності підприємств за умов мінливого й часто несприятливого середовища, залежать від обґрунтованості управлінських рішень, які мають спиратися на результати економічного аналізу, що забезпечує цілісне й системне уявлення про поточний стан підприємства та потенціал його покращення.
Підприємства мають бути забезпечені системою підходів та принципів аналізу взаємопов’язаних та взаємно обумовлених господарських аспектів діяльності, що природно знаходить вираз у спеціальних термінах як оцінка фінансового стану. Методологічні принципи та підходи до оцінки фінансового стану формують відповідні методики аналізу для використання як інструменту ефективного управління.
В економічній літературі проблеми узагальнення методологічних принципів та методик аналізу фінансового стану підприємств знайшли відображення в роботах В.Г.Артеменко, М.В.Беллендира, Т.Г.Беня, М.Д.Білик, І.А.Бланка, М.А.Болюха, С.Б.Довбні, Ф.І.Євдокимова, В.О.Захарченко, А.І.Ковальова, Є.В.Мниха, С.В.Мороза, О.А.Морозової, А.Н.Поддерьогіна, Є.Г.Рясних, В.П.Савчука, С.І.Счасної, О.Л.Хотомлянського, Т.М.Чернати, М.Г.Чумаченка, А.Д.Шеремета та інших. Значний внесок у розробку проблем теоретичного та практичного характеру у галузі аналізу та передбачення фінансового стану підприємств зробили такі зарубіжні вчені, як У.Бівер, Е.Альтман. Е.Бернхардсен, С.Завгрен, Е.Дікін, Р.Едмінстер, С.Ширата, С.Моссман, Р.Моррис, Х.Кідане, Р.Ліббі, М.Змієвські, Д.Уілкокс, Д.Робертсон, С.Джонсон, Е.Лайтінен, М.Блюм, Т.Кіда, М.Азіз тощо.
Науковцями приділяється увага проблемам методичного забезпечення оцінки фінансового стану підприємств. Емпірична спрямованість досліджень переважає наукові узагальнення питань методології, що, у свою чергу, обмежує розвиток методичних засобів аналізу та відбивається на обґрунтованості управлінських рішень і результатах господарської діяльності підприємств. Недостатня забезпеченість підприємств методами аналізу фінансового стану обумовлює актуальність теми дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною наукового дослідження “Методи аналізу фінансового стану промислових підприємств” (номер державної реєстрації 0107U0107/7), що спільно виконується кафедрами “Бухгалтерського обліку та аудиту” і “Менеджменту” Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОЦІНКА ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВ ІЗ ВИРОБНИЦТВА МАШИН І УСТАТКУВАННЯ: ПИТАННЯ МЕТОДОЛОГІЇ ТА МЕТОДИКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок