Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,76 KB
Завантажень:
170
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
БАРАБАШ Вікторія Олександрівна
УДК 631.14
ЕФЕКТИВНІСТЬ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 - економіка, організація і управління
підприємствами

 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в лабораторії економіки Інституту садівництва Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: доктор економічних наук Єрмаков Олександр Юхимович,
Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, професор кафедри аграрної соціології та розвитку села
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Мосіюк Пилип Омелянович,
Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, завідувач кафедри економіки аграрного сервісу;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Щепієнко Павло Васильович, Інститут аграрної економіки УААН, заступник завідувача відділу форм господарювання
Провідна установа: Інститут економіки Національної академії наук України, відділ
економічних відносин в АПК, м. Київ
Захист відбудеться “18“ червня 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.350.02 в Інституті аграрної економіки за адресою: 03680, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, 3- поверх, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к. № 212.
Автореферат розісланий “17“ травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Н.Л.Жук
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Входження України в ринкове середовище зумовлює необхідність глибокого вивчення теоретичних і практичних проблем формування, розвитку й ефективного функціонування аграрних підприємств різних форм власності і господарювання. Визначальна роль в продовольчому забезпеченні населення України і зокрема міста Києва відводиться столичній Київській області, яка суттєво відрізняється від інших не лише агрокліматичними умовами, співвідношенням аграрної та інших сфер АПК, розвитком промисловості та транспорту, рівнем зайнятості населення та ін., а й тим, що тут розташовані столиця держави і її провідний обласний центр. Проте, на Київщині, як і в інших регіонах країни, спостерігається зниження ефективності сільськогосподарського виробництва, непристосованість новостворених аграрних формувань до нових умов господарювання. Важливість відзначених проблем та недостатнє вивчення організаційно-економічних особливостей регіону для ведення ефективної господарської діяльності аграрних підприємств обумовили вибір теми дисертаційної роботи.
Стан вивчення проблеми. Проблеми підвищення ефективності аграрних підприємств в умовах ринкових перетворень знайшли своє відображення у наукових працях вчених-аграрників: Амбросова В.Я., Андрійчука В.Г., Борщевського П.П., Гайдуцького П.І., Даниленка А.С., Дем’яненка М.Я., Єрмакова О.Ю., Коваленка Ю.С., Криворучка В.І., Крисального О.В., Лобаса М.Г., Маліка М.Й., Месель-Веселяка В.Я., Мосіюка П.О., Онищенка О.М., Пасхавера Б.Й., Саблука П.Т., Степаненка І.Х., Романової Л.В., Федорова М.М., Терещенка В.К., Шестопаля О.М., Шкільова О.В., Шпичака О.М., Юрчишина В.В. та багатьох інших. Разом з тим, питання створення і ефективного функціонування раціональних сільськогосподарських структур (підприємств), формування і вдосконалення організаційно-економічних механізмів їх діяльності в період ринкових перетворень й обгрунтування пропозицій щодо розвитку інтеграційних процесів в агропромисловому виробництві і надалі залишаються актуальними як в науковому, так і в практичному плані.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження здійснювалися згідно з програмами науково-дослідних робіт Інституту садівництва УААН по темі “Наукові основи аграрної політики трансформування економічних відносин агропромислового виробництва в ринкові умови” (державний реєстраційний № 0196U118182, 1996-2000 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок