Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ОПЕРАЦІЙ З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ПОСТАЧАНЬ ТОВАРІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ОПЕРАЦІЙ З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ПОСТАЧАНЬ ТОВАРІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ОПЕРАЦІЙ З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ПОСТАЧАНЬ ТОВАРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,96 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМ. ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ЛУКАШОВА ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 657: 339.56(043.3)
УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ОПЕРАЦІЙ
З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ПОСТАЧАНЬ ТОВАРІВ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Дисертацію виконано у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, професор
Чацкіс Юхим Давидович,
Донецький державний університет економіки
і торгівлі ім. М. Туган-Барановського
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Бутинець Франц Францович, Житомирський інженерно-технологічний інститут Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту (м. Житомир);
кандидат економічних наук, доцент Сердюк Віра Миколаївна, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту (м. Донецьк).
Провідна установа – Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедра бухгалтерського обліку і аудиту (м. Київ).
Захист відбудеться "18" квітня 2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої радиК 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ, кв. Молодіжний, 20 а.
Автореферат розісланий "15" березня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Ефективність системи управління експортно-імпортними постачаннями, як одного з основних видів зовнішньоекономічної діяльності, цілком залежить від організації своєчасного одержання надійної і досить повної обліково-економічної інформації. У зв'язку з цим зростає роль і значення обліку як функції управління цими операціями.
Національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку визначили нові підходи до організації і методики накопичення обліково-економічної інформації досліджуваних операцій. Система побудови бухгалтерського обліку повинна забезпечити застосування принципів П(С)БО - своєчасного відображення всіх операцій, повного розкриття інформації про цей вид постачань як відокремленої економіко-юридичної системи діяльності підприємств. Саме з цих позицій і досліджується питання удосконалення операцій з експортно-імпортних постачань товарів.
Існуючий порядок організації обліку цих операцій не дозволяє провести досить глибокий економічний аналіз і не повністю забезпечує інформацією про їхнє здійснення. Проведені дослідження дозволили визначити, що незважаючи на значимість даного виду діяльності і наявність проблемних питань, даній ділянці обліково-економічної роботи приділяється недостатня увага. Нечіткість же викладу порядку їхнього правового регулювання, численні і часті зміни правової бази спричинили до перекручування сутності експортно-імпортних постачань, нерозуміння предмета й об'єктів бухгалтерського обліку, а також до неоднозначного сприйняття фахівцями економічного і юридичного профілю інформації про ці операції.
Істотним внеском у побудові системи організаційних регламентів і методики реалізації облікової функції в умовах здійснення зовнішньоекономічної діяльності стали роботи Ф.Ф. Бутинця, Ю.А. Кузьмінського, С.Ф. Голова та інш. Дослідження цих вчених носять теоретичний характер і торкаються ключових аспектів бухгалтерського обліку операцій зовнішньоекономічної діяльності. Аналіз наукових праць, присвячених питанням дослідження, свідчить про відсутність комплексно-цільового підходу в дослідженні операцій з експортно-імпортних постачань товарів як відокремленої економіко-юридичної системи діяльності підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ОПЕРАЦІЙ З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ПОСТАЧАНЬ ТОВАРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок