Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ РОЗГОРНУТОГО КАЛІБРУВАННЯ ВАЛКІВ І РОЗРОБКА ЕФЕКТИВНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ШВЕЛЕРІВ

РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ РОЗГОРНУТОГО КАЛІБРУВАННЯ ВАЛКІВ І РОЗРОБКА ЕФЕКТИВНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ШВЕЛЕРІВ

Назва:
РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ РОЗГОРНУТОГО КАЛІБРУВАННЯ ВАЛКІВ І РОЗРОБКА ЕФЕКТИВНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ШВЕЛЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,86 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
Бергеман Геннадій Володимирович
УДК 621.771.074
РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ РОЗГОРНУТОГО
КАЛІБРУВАННЯ ВАЛКІВ І РОЗРОБКА ЕФЕКТИВНОЇ
ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ШВЕЛЕРІВ
Спеціальність 05.03.05
«Процеси та машини обробки тиском»
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національній металургійній академії України Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Данченко Валентин Миколайович, Національна металургійна академія України, м. Дніпропетровськ, завідувач кафедри обробки металів тиском.

доктор технічних наук, професор Максименко Олег Павлович, професор кафедри обробки металів тиском Дніпродзержинського державного технічного університету, м. Дніпродзержинськ;

кандидат технічних наук, доцент Луцький Михайло Борисович, доцент кафедри обробки металів тиском та металознавства Донбаського державного технічного університету, м. Алчевськ.
Захист відбудеться 17.06.2008 р. о 12-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.084.02 Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
Автореферат розісланий 14.05.2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Должанський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перспективи удосконалення технології виробництва швелерів полягають у зниженні навантажень на приводи клітей прокатних станів, зменшенні витрат прокатних валків, збільшенні продуктивності станів та розширенні їх сортаменту убік збільшення габаритних розмірів профілю.
Даним вимогам найбільше відповідає розгорнута калібровка валків. Існуючі методи розгорнутого калібрування вимагають визначати довжину дійсних фланців розкату профілю окремо для кожного фасонного калібру. Дотепер не встановлені загальні для швелерів різних розмірів закономірності визначення довжини фланців профілю по проходах прокатки. Це викликає необхідність експериментального підбору оптимальних розмірів дійсних фланців при розрахунку калібровки кожного конкретного швелера.
Основною проблемою при прокатці в розгорнутих калібрах є забезпечення стійкості профілю в калібрі при переході від кривополичних до прямополичних калібрів. Нестача теоретичних та експериментальних даних щодо раціональних режимів деформації в таких калібрах стримує впровадження у виробництво швелерів розгорнутої калібровки.
Складності також виникають при забезпеченні в процесі прокатки необхідної висоти полиць швелера. Зазвичай, це вирішується шляхом використання 1...2-х контрольних прямополичних калібрів. Однак, при калібруванні швелерів бажано обмежувати число контрольних, особливо, закритих калібрів, тому що їх застосування пов'язано зі зменшенням коефіцієнтів деформації (що призводить до збільшення числа проходів) і збільшенням висоти вихідної заготовки. Крім того, наявність калібру з прямими полицями вимагає глибоких врізів рівчаків у валки, що збільшує витрату валків при скороченні можливостей їх переточування.
Перехід до прокатки на середньосортних станах швелерів великих розмірів характеризується зростанням навантажень на елементи устаткування. Існуючі емпіричні методи розрахунку енергосилових параметрів прокатки і метод приведеної штаби не враховують вплив на формозміну металу і силу прокатки всіх параметрів, що характеризують розміри осередку деформації. Це призводить до значної похибки розрахунку. Розрахунки з використанням варіаційних методів і методу скінчених елементів малопридатні для практичного застосування через складність підготовки вихідних даних і одержання рішення. Для оперативного рішення практичних задач необхідна розробка альтернативного методу розрахунку зі зменшенням кількості ітерацій розрахунку і, у той же час, забезпеченням його задовільної точності.
Фактором, що додатково ускладнює розробку наукових основ раціональної технології прокатки швелерів, є обмежений сортамент машин безперервної розливки сталі при їх поточному з прокаткою використанні, оскільки тут бажана уніфікація розмірів заготовок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ РОЗГОРНУТОГО КАЛІБРУВАННЯ ВАЛКІВ І РОЗРОБКА ЕФЕКТИВНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ШВЕЛЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок