Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ВИТРАТ НА РЕМОНТ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ (на прикладі промислових підприємств Вінницької області)

МЕТОДИКА ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ВИТРАТ НА РЕМОНТ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ (на прикладі промислових підприємств Вінницької області)

Назва:
МЕТОДИКА ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ВИТРАТ НА РЕМОНТ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ (на прикладі промислових підприємств Вінницької області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,93 KB
Завантажень:
100
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КИРИЧЕНКО Валентина Володимирівна
УДК 657. 471
МЕТОДИКА ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ВИТРАТ НА РЕМОНТ ОСНОВНИХ
ЗАСОБІВ
(на прикладі промислових підприємств Вінницької області)
Спеціальність 08. 06. 04 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку підприємницької діяльності Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м.Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
КУЖЕЛЬНИЙ Микола Васильович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
НАПАДОВСЬКА Любов Василівна,
Київський національний торговельно-економічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
кандидат економічних наук, професор
ДАВИДОВ Григорій Миколайович,
Кіровоградський державний технічний університет,
декан економічного факультету, професор кафедри аудиту і аналізу
господарської діяльності
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
кафедра обліку та аудиту, м. Київ

Захист відбудеться “ 27 ” вересня 2004 р. о 14.00 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203 .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий " 25 " серпня 2004 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор А.М. Поддєрьогін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із важливих резервів підвищення ефективності суспільного виробництва є поліпшення використання основних виробничих засобів і, в першу чергу, їх активної частини - машин і обладнання. Основні засоби складаються з великої кількості конструктивних елементів, які виготовлені з різних за міцністю матеріалів, виконують різні технологічні функції, мають неоднакове експлуатаційне навантаження і внаслідок цього спрацьовуються нерівномірно.
На 01.01.2003 року по Вінницькій області кількість промислових виробничих підприємств (без МП та кооперативів) складала 396 одиниць, у тому числі 25 ремонтних підприємств, 75 підприємств машинобудівної та металообробної промисловості. Питома вага обладнання віком від 20 років і вище на досліджених заводах м. Вінниці в середньому становить 58,5 %. Знос основних засобів Вінницької області за 2002 рік становив загалом 59,2 %, у тому числі по промисловості - 70,2 %. Парк обладнання майже не поновлюється, це свідчить про необхідність відтворення спрацьованих основних засобів, що досягається шляхом проведення відповідних ремонтів.
На багатьох промислових підприємствах є ремонтно-механічні цехи чи майстерні, технічний рівень яких відрізняється. Щорічно в середньому кожна одиниця обладнання підлягає ремонту. Ремонтне виробництво займає важливе місце у складі допоміжних виробництв. Воно має свої особливості та технологію, які впливають на процес здійснення основного виробництва. Від своєчасності та якості проведення ремонтних робіт залежить ритмічність випуску продукції, її собівартість і якість, ефективність використання основних засобів.
На сучасному етапі більшість підприємств України відійшло від системи планово-попереджувального ремонту, що негативно вплинуло на утримання та використання основних засобів. Робітники ремонтних служб матеріально не зацікавлені у праці, розцінки за роботу своєчасно не переглядаються, що викликає велику плинність кадрів, впливає на якість ремонту. А тому в цьому напрямку необхідно поліпшувати систему обліку і контролю, яка б дозволяла приймати ефективні управлінські рішення та попереджувати нераціональні витрати.
У нормативно-законодавчій базі України, в літературних джерелах з бухгалтерського обліку і контролю цим питанням приділено недостатньо уваги.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МЕТОДИКА ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ВИТРАТ НА РЕМОНТ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ (на прикладі промислових підприємств Вінницької області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок