Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Одержання коолігомерів на основі суміші ненасичених вуглеводнів з використанням амінопероксидів

Одержання коолігомерів на основі суміші ненасичених вуглеводнів з використанням амінопероксидів

Назва:
Одержання коолігомерів на основі суміші ненасичених вуглеводнів з використанням амінопероксидів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,97 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
С у б т е л ь н и й
Роман Олександрович
УДК 678.747
Одержання коолігомерів на основі суміші ненасичених вуглеводнів з використанням амінопероксидів
05.17.04 – технологія продуктів органічного синтезу
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Л ь в і в – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – | кандидат технічних наук, доцент
Дзіняк Богдан Остапович
Національний університет “Львівська політехніка”,
доцент кафедри технології органічних продуктів
Офіційні опоненти – | доктор технічних наук, професор
Хабер Микола Васильович
Прикарпатський національний університет
імені Василя Стефаника,
завідувач кафедри хімії
кандидат технічних наук, доцент
Гринишин Олег Богданович
Національний університет “Львівська політехніка”,
доцент кафедри хімічної технології
переробки нафти та газу
Провідна установа – | Український державний хіміко_технологічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра хімічної технології органічних речовин
(м. Дніпропетровськ)
Захист відбудеться 25 листопада 2005 р. о 15 00 год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.07 у Національному університеті “Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул.С. Бандери, 12, VIII н. к., ауд. 339).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, Львів, вул. Професорська,1)
Автореферат розісланий “25” жовтня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 35.052.07, д.т.н. Вахула Я.І.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Різноманітні галузі промисловості України споживають значні кількості дорогих та дефіцитних продуктів природнього походження. Серед їх синтетичних замінників на сьогоднішній день широко використовуються коолігомери аліфатичного та ароматичного ряду, які одержуються на основі побічних продуктів нафтохімічних виробництв, і відомі під назвою нафтополімерні смоли (НПС). Одним з напрямків вдосконалення існуючих технологічних процесів виробництва НПС є пошук ефективних ініціюючих та каталітичних систем. Тому дослідження, пов’язані з розробленням нових амінопероксидних ініціаторів та їх використання для коолігомеризації суміші ненасичених вуглеводнів рідких продуктів піролізу (РПП), що дозволило б інтенсифікувати процес та одержати продукти з покращеними експлуатаційними характеристиками є актуальними у даний час.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною наукового напрямку кафедри технології органічних продуктів Національного університету “Львівська політехніка” „Теоретичні основи створення високоефективних ініціюючих і каталітичних систем та процесів селективних перетворень органічних сполук з метою одержання мономерів та полімерів”. Робота проводилась згідно координаційного плану міжвузівських науково-технічних програм Міносвіти і науки України – тема ДБ/Олефін „Наукові основи процесів одержання кисневмісних і полімерних продуктів з олефінвмісних сумішей” (2002 – 2003 р.р.), № державної реєстрації 0102U001195.
Мета роботи – розроблення наукових засад технології виробництва коолігомерів на основі ненасичених вуглеводнів фракції С9 рідких продуктів піролізу дизельного палива у присутності N-заміщених амінопероксидних ініціаторів.
Задачі досліджень:
§ встановити основні закономірності синтезу N-заміщених амінопероксидних ініціаторів;
§ вивчити вплив будови амінопероксиду (АП) на його термічну стабільність;
§ встановити основні закономірності коолігомеризації ненасичених вуглеводнів фракції С9 у присутності синтезованих амінопероксидних ініціаторів; визначити вплив основних чинників на вихід та фізико-хімічні характеристики одержаних коолігомерів;
§ підтвердити структуру отриманих продуктів хімічними та спектральними методами аналізу;
§ запропонувати технологію одержання коолігомерів з ненасичених вуглеводнів, що входять до складу фракції С9 та визначити шляхи використання побічних продуктів виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Одержання коолігомерів на основі суміші ненасичених вуглеводнів з використанням амінопероксидів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок