Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АЛГОРИТМІЧНІ ТА ІМІТАЦІЙНІ МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО ВИРОБНИЦТВА В АВТОМОБІЛЕБУДУВАННІ

АЛГОРИТМІЧНІ ТА ІМІТАЦІЙНІ МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО ВИРОБНИЦТВА В АВТОМОБІЛЕБУДУВАННІ

Назва:
АЛГОРИТМІЧНІ ТА ІМІТАЦІЙНІ МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО ВИРОБНИЦТВА В АВТОМОБІЛЕБУДУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,20 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
РУДЕНКО Леонід Володимирович |
| УДК 681.322 |
АЛГОРИТМІЧНІ ТА ІМІТАЦІЙНІ МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО ВИРОБНИЦТВА В АВТОМОБІЛЕБУДУВАННІ
05.13.06 - Автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Ілюшко Віктор Михайлович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут",
завідувач кафедри конструювання та виробництва радіоапаратури.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гриша Сергій Миколайович,
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут",
професор кафедри автоматизованих систем обробки інформації та управління.
кандидат технічних наук, доцент
Безкоровайний Володимир Валентинович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, доцент кафедри системотехніки.
Провідна установа
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", кафедра автоматизованих систем управління, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “_14_” грудня 2001р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" за адресою:
61070, м. Харків, вул. Чкалова 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".
Автореферат розісланий “__6_” _листопада__ 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ______________ Чумаченко І.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Незважаючи на існуючі кризові процеси в економіці України однією з перспективних галузей, що може забезпечити розвиток виробництва і зайнятість населення, є автомобілебудування. Ріст купівельних запитів і розширення ринку автомобільної техніки вимагає нових рішень в керуванні автомобілебудівним виробництвом.
Традиційно сформоване уявлення в колишньому СРСР про автомобілебудування, як про великі виробничі комплекси вимагає в нових економічних умовах України перегляду і переходу до невеликих, але добре автоматизованих виробництв з випуску автомобілів чи окремих агрегатів з номенклатурою виробів, що постійно обновлюється. Тому актуальною є розробка математичних методів і моделей, що орієнтовані на аналіз нових схем управління автоматизованим виробництвом в автомобілебудуванні.
Існуючі аналітичні методи не повною мірою описують різні структурні рішення виробництва, не враховують складну динаміку складальних процесів, не дозволяють вірогідно розрахувати раціональні запаси матеріалів, комплектуючих, напівфабрикатів. Тому необхідна розробка нового класу методів і моделей, заснованих на системних уявленнях автомобілебудівного виробництва, просторово-часовому і імітаційному моделюванні та алгоритмізації технологічних процесів. Розробка оригінального комплексу методів і моделей аналізу автоматизованого автомобілебудівного виробництва в нових економічних умовах є актуальною науковою прикладною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Тематика дисертаційної роботи зв'язана з державною програмою розвитку машинобудування і, зокрема, автомобілебудування, реалізація якої здійснюється на основі рішень Верховної Ради і Кабінету Міністрів України. (Постанова Кабінету Міністрів України № 732 від 15.09.1993 “Про програму розвитку автомобілебудування”, Закон України № 535/97-ВР від 19.09.1997 “Стимулювання виробництва автомобілей в Україні”, распорядження Кабінету Міністрів України № 224-Р від 6.05.2000 “Про поглиблення економічного співробітництва України з Російською Федерацією в області автомобілебудування”).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: АЛГОРИТМІЧНІ ТА ІМІТАЦІЙНІ МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО ВИРОБНИЦТВА В АВТОМОБІЛЕБУДУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок