Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ПОТУЖНОСТІ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ПОТУЖНОСТІ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ПОТУЖНОСТІ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,05 KB
Завантажень:
419
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Українська державна академія залізничного транспорту
КРИВОШЕЯ Юрій Володимирович
УДК 629.424.3: 621.313.12
УДОСКОНАЛЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ПОТУЖНОСТІ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ
05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту на кафедрі “Експлуатація та ремонт рухомого складу” Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник–
кандидат технічних наук, доцент
Черняк Юрій Васильович,
Донецький інститут залізничного транспорту Української
державної академії залізничного транспорту, кафедра
"Рухомий склад залізниць", завідувач кафедри
Офіційні опоненти
- доктор технічних наук, професор
Кудряш Анатолій Петрович,
Інститут проблем машинобудування імені А.М.Підгорного
НАН України, відділ поршневих енергоустановок, старший
науковий співробітник
- кандидат технічних наук, доцент
Богаєвський Олександр Борисович,
Харківський національний автодорожний університет,
доцент кафедри "Автомобільна електроніка"
Провідна установа
Східно-український національний університет ім. Володимира Даля, кафедра “Залізничний транспорт”, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться “24” листопада 2005 р. о 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий "24" жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Б.Бабанін


загальна характеристика роботи
Вступ. Напружена економічна ситуація в Україні не дозволяє в повній мірі поповнювати парк тепловозів, що працюють на залізницях. Це викликає необхідність подовження строку їх експлуатації і потребує розробку нових науково-обгрунтованих напрямків щодо підтримання надійності енергосилової установки та підвищення її паливної економічності. Особливо це стосується стабільності режимів роботи дизель-генераторів тепловозів, їх настройки та забезпечення відповідної характеристики під час експлуатації.
Актуальність теми. У тепловозних системах автоматичного регулювання потужності тягового генератора застосовуються регулятори частоти обертання (РЧО) дизеля з механічним вимірювальним органом. Загальним недоліком цих вузлів є недостатнє забезпечення роботи дизеля на перехідних режимах, складність в обслуговуванні й ремонті. Крім того, постановою Кабінету Міністрів України №769 від 2.06.98р. затверджена Державна програма розвитку рухомого складу соціального призначення, яка передбачає комплекс науково-дослідних і конструкторських розробок, включаючи розробку і впровадження нових технологій обслуговування та ремонту тепловозів. Тому наукова задача пошуку та обґрунтування раціональних режимів роботи енергосилової установки має актуальне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана на кафедрі "Експлуатація та ремонт рухомого складу" (ЕРРС) Української державної академії залізничного транспорту. Кафедра є співвиконавцем науково-технічної частини Державної програми "Розвиток рейкового рухомого складу соціального призначення для залізничного транспорту та міського господарства". Робота виконана відповідно до планів науково-дослідних робіт академії, які висвітлені в звітах: "Наукове обґрунтування нової електронно-керуючої системи регулювання дизель-генераторів дизель-поїздів та тепловозів" (№ДР0198U005212), "Наукове обґрунтування реалізації концепції розвитку систем діагностування в локомотивному господарстві залізниць України" (№ДР0101U002465), "Прогнозування характеристик маневрових, магістральних тепловозів та дизель-поїздів з урахуванням їх життєвого циклу" (№ДР0105U000899).
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є покращення технічного стану та паливної економічності тепловозів за рахунок удосконалення регулювання потужності тепловозних дизель-генераторів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ПОТУЖНОСТІ ТЕПЛОВОЗНИХ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок