Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Модифіковані сухі будівельні суміші для зовнішнього облицювання, армовані поліпропіленовими волокнами

Модифіковані сухі будівельні суміші для зовнішнього облицювання, армовані поліпропіленовими волокнами

Назва:
Модифіковані сухі будівельні суміші для зовнішнього облицювання, армовані поліпропіленовими волокнами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,07 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
АлІ М.Н. Салах
УДК 666. 914.5:663.543:002.68
Модифіковані сухі будівельні суміші для зовнішнього облицювання, армовані поліпропіленовими волокнами
05.23.05 - будівельні матеріали та вироби
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступенякандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Дерев’янко віктор Миколайович,
Придніпровська державна академія будівництва та
архітектури Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри технології будівельних
матеріалів, виробів та конструкцій.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Нетеса Микола Іванович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Міністерства транспорту України, завідуючий кафедрою будівельного виробництва та геодезії;
- кандидат технічних наук, доцент Попов Олег Олександрович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Міністерства транспорту України, завідуючий кафедрою основ та фундаментів
Захист відбудеться 12 червня 2008 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 12 травня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сучасне будівництво базується на нових конструктивно-технологічних системах будівель та конструкційних матеріалах. Крім того, пройшла переоцінка підходів до вибору матеріалів, які використовуються для облицювальних робіт, критеріями для яких стали якісні показники та довговічність. Оскільки, трудомісткість облицювальних робіт досягає до 40% трудових витрат при будівництві будівель та споруд, задача будівельної науки полягає в розробці не тільки нових матеріалів, а і передових технологій, направлених на зниження трудомісткості операцій облицювальних робіт. Всім цим вимогам відповідають сухі будівельні суміші модифіковані (СБСМ), без яких неможливо представити як нове будівництво, так і реконструкцію або ремонт різних споруд.
Сухі будівельні суміші для зовнішніх робіт, наприклад, штукатурні, на основі портландцементу мають деякі недоліки, що впливають на якість затверділого розчину. По-перше, з часом знижується активність цементу, тріщиностійкість, міцнісні характеристики, особливо міцність на розтяг при згині. Збільшується усадка при твердінні, що викликає формування сітки тріщин та потребує додаткових витрат на їх усунення.
Особливо тяжкі умови експлуатації облицювальних зовнішніх розчинів, зміна температур, вологості, дія агресивних газів приводять до появи тріщин та відшарування покриттів, тим самим значно скорочують терміни експлуатації.
Аналіз останніх публікацій показує, що в Україні недостатньо розвинене виробництво сухих будівельних сумішей армованих дискретними волокнами, внаслідок чого доводиться використовувати імпортні, які досить дорогі, а це не дозволяє зробити вітчизняну продукцію конкурентоспроможною. Тому дослідження та розробка нових сухих будівельних сумішей, модифікованих дискретними волокнами вітчизняного виробництва є досить актуальними.
Особливо актуальним є й те, що при армуванні дискретними волокнами змінюються не тільки механічні властивості розчинів, а й реологічні властивості сумішей та структура розчинів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація пов'язана з науково-дослідною роботою кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій Придніпровської державної академії будівництва та архітектури "Розробка нових ефективних матеріалів та виробів на основі вторинних продуктів різних галузей народного господарства" за державним реєстраційним номером 0104 U 000238 термін виконання 2004р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Модифіковані сухі будівельні суміші для зовнішнього облицювання, армовані поліпропіленовими волокнами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок