Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГНЕДОВ КОСТЯНТИН МИХАЙЛОВИЧ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН

ГНЕДОВ КОСТЯНТИН МИХАЙЛОВИЧ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН

Назва:
ГНЕДОВ КОСТЯНТИН МИХАЙЛОВИЧ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,69 KB
Завантажень:
330
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М.ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
 
УДК 330.322 : 336.71
ГНЕДОВ КОСТЯНТИН МИХАЙЛОВИЧ
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Донецьк - 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Бєлопольський Микола Григорович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського, професор кафедри маркетингу та комерційної справи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Поклонський Федір Юхимович, Інститут економіки і господарчого права (м.Донецьк), професор кафедри бухгалтерського обліку, аудиту і економічного аналізу.
кандидат економічних наук, доцент Бєлявцев Михайло Іванович, Донецький національний університет, завідувач кафедри маркетингу.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля (м.Луганськ), кафедра менеджменту.
Захист відбудеться “26” вересня 2003 року о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького держав-ного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за адре-сою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий “26” серпня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Виноградова О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вирішення проблем стабілізації та відродження економіки України, розвиток виробничого потенціалу промислового підприємства й галузі в цілому значною мірою залежать від ефективної роботи банківської системи, що є важливим елементом ринкової економіки в будь-якій країні. Короткострокове й довгострокове кредитування, інвестування і ряд інших послуг, що здійснюють банки, сприяють функціонуванню промислових підприємств, організацій і фірм у сучасних умовах. За результатами аналізу діяльності банківської системи можна прогнозувати зміни фінансової, виробничої й інвестиційної активності різних сфер економіки. Тому вирішення завдань удосконалювання комерційної діяльності банків, їхньої інвестиційної взаємодії з підприємствами та регіональними органами управління є важливим напрямком, який сприяє підвищенню ефективності господарювання конкурентоспроможності шляхом забезпечення фінансовими джерелами впровадження інновацій на підприємстві.
Створення цілісної, високоефективної системи управління банками з метою забезпечення інвестиційними ресурсами підприємств, регіонів і економіки України в цілому вимагає розробки нових принципів її формування і розвитку адекватно умовам трансформаційного періоду. У зв'язку з цим удосконалювання банківської системи інвестування промислових підприємств є одним з важливих напрямків розробки та використання методів управління комерційними банками й системою інвестування промисловості.
Необхідність розробки та практичної реалізації науково-методичних рекомендацій з удосконалення системи регулювання взаємин банків і промислових підприємств із метою підвищення ефективності інвестиційної діяльності підкреслює важливість і актуальність проблеми.
Дослідження показують, що глибокі фундаментальні наукові праці і практичні рекомендації з проблем інвестиційної взаємодії підприємств і комерційних банків в умовах трансформаційного періоду розроблені ще недостатньо. Необхідність удосконалення форм і методів встановлення взаємовигідних відносин підприємств і банків в інвестиційній сфері та забезпечення їхньої результативності визначила актуальність і спрямованість цього дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ГНЕДОВ КОСТЯНТИН МИХАЙЛОВИЧ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНВЕСТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок