Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ БУКСОВИХ ВУЗЛІВ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ БУКСОВИХ ВУЗЛІВ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ БУКСОВИХ ВУЗЛІВ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,55 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Волошин Дмитро Ігорович
УДК 629.4.027.115
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО
ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ БУКСОВИХ ВУЗЛІВ
ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ
05.22.07 – Рухомий склад залізниць та тяга поїздів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту на кафедрі “Вагони”, Міністерство транспорту та звязку України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор,
Головко Владислав Федорович,
Українська державна академія залізничного транспорту,
кафедра “Вагони”,
завідувач кафедри.
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор,
Головінов Геннадій Георгійович,
Академія митної служби України,
кафедра “Транспортні системи та технології”,
завідувач кафедри.
- кандидат технічних наук,
Донченко Анатолій Володимирович,
Державний Український науково-дослідний інститут
вагонобудування,
директор.
Провідна установа – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра „Залізничний транспорт”, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться “16” березня 2006 р. о 1100 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, УкрДАЗТ.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту, 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “14” лютого 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Бойнік А.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Сучасний стан рухомого складу залізниць України потребує вирішення комплексу наукових та практичних задач його відновлення, утримання та ремонту. Напружена економічна ситуація, яка повязана з неможливістю належного фінансування галузі вагонного господарства, не дозволяє в повній мірі поповнювати парк вантажних та пасажирських вагонів. Це викликає необхідність подовження їх строку експлуатації і вимагає розробки науково-обгрунтованих рекомендацій, що повинні забезпечити на належному рівні їх надійність. Особливо це стосується буксових вузлів вантажних вагонів, показники надійності яких в експлуатації часто взагалі виходять за рамки своїх граничних значень.
Актуальність теми дисертації зумовлена необхідністю вирішення наукового завдання підвищення надійності буксових вузлів вантажних вагонів за рахунок удосконалення системи технічного обслуговування та ремонту. Буксовий вузол вагону має свої конструктивні та експлуатаційні особливості, які у першу чергу пов'язані з безпекою руху і його нормальна робота багато в чому залежить від технічного стану. Проведеними випробуваннями з метою з'ясування фактичного рівня надійності буксового вузла вагонів було виявлено, що в значній кількості буксових вузлів має місце зниження експлуатаційної надійності від проектної. Тому науково-прикладна задача удосконалення, розробки і впровадження нових технологій діагностики на підставі доопрацювання статистичних і інструментальних методів контролю технічного стану буксових вузлів вагонів має актуальне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно діючих Державних програм і концепцій: “Реформування транспортного комплексу України”; “Реструктуризації на залізничному транспорті України” (від 1998р.); “Розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на 2000-2004р.”, затвердженої Кабінетом Міністрів України від 30.12.2000р.; Програми підвищення безпеки руху на залізницях України в 1997-2001 р. (затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.97 р. №367), Постанови Кабінету Міністрів України №821 від 04.08.97 р. „Про затвердження Концепції створення та функціонування національної мережі транспортних коридорів в Україні”, а також до науково-дослідницької роботи за темою „Проведення спостереження за роботою підшипників 42726Е2М та 232726Е2М з сепараторами зі склонаповненого поліаміду в буксах пасажирських вагонів з метою накопичення досвіду по їх експлуатації та ремонту” (держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ БУКСОВИХ ВУЗЛІВ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок