Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЗОНАПОВНЮВАЛЬНИХ КОМПРЕСОРНИХ СТАНЦІЙ З НАДЗВУКОВИМИ ГАЗОВИМИ ЕЖЕКТОРАМИ

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЗОНАПОВНЮВАЛЬНИХ КОМПРЕСОРНИХ СТАНЦІЙ З НАДЗВУКОВИМИ ГАЗОВИМИ ЕЖЕКТОРАМИ

Назва:
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЗОНАПОВНЮВАЛЬНИХ КОМПРЕСОРНИХ СТАНЦІЙ З НАДЗВУКОВИМИ ГАЗОВИМИ ЕЖЕКТОРАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,01 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОНІЩЕНКО Сергій Павлович
УДК 621.694.2:629.3.082.3(043.3)
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЗОНАПОВНЮВАЛЬНИХ КОМПРЕСОРНИХ СТАНЦІЙ
З НАДЗВУКОВИМИ ГАЗОВИМИ ЕЖЕКТОРАМИ
Спеціальність: 05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному авіаційному університеті
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Кулик Микола Сергійович,
Національний авіаційний університет,
проректор з навчальної роботи
Офіційні опоненти: заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Терещенко Юрій Матвійович,
Національний авіаційний університет,
професор кафедри
кандидат технічних наук
Орлов Ігор Олегович,
ДК „Укртрансгаз”, Управління автомобільних
газонаповнювальних компресорних станцій
Провідна установа: ВАТ Український науково-дослідний інститут авіаційної технології Міністерства промислової політики України
Захист дисертації відбудеться ” 07 ” грудня 2005 р. о 15-00 годині в аудиторії 1.001 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.03
у Національному авіаційному університеті за адресою:
03680, м.Київ-680, просп. Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою:
03680, м.Київ-680, просп. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий ” 03 ” листопада 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
Д26.062.03, кандидат технічних наук, доцент С.В. Павлова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В ХХІ сторіччя світова спільнота увійшла з розбалансованим ринком нафти. США під прапором боротьби зі світовим тероризмом, вирішуючи військовими діями найважливішу для себе задачу – довготривалого забезпечення енергетичної безпеки, призвели до стагнації світової економіки за рахунок зменшення надходження нафти з Близького Сходу. Україні це загрожує знищенням експортних галузей економіки, фінансової системи країни з відповідними соціальними, політичними та економічними наслідками.
Одним із шляхів скорочення залежності України від рідинного палива є газифікація всіх видів та засобів транспорту, тому що інтернаціоналізація її газотранспортної системи дає гарантії довготривалої забезпеченості країни цим енергоносієм.
Не менш важливою проблемою є екологічна безпека країни, яка пов’язана із забрудненням довкілля промислових центрів України рухомим транспортом. Так, 70% усіх шкідливих викидів в атмосферу великих міст України складають відпрацьовані гази автомобільних двигунів, кількість яких стрімко збільшується. Це суттєво порушує хитку рівновагу у біосфері, викликає цілу низку різноманітних захворювань, впливає на репродуктивну функцію населення.
У 2000 році сумарна маса токсичних, мутагенних та канцерогенних речовин, яка надійшла до атмосфери країни з відпрацьованими газами автотранспортних двигунів склала 4560 тис. тон, а на кожного жителя припало не менше ніж 130 кг токсичних викидів. У наступні п’ять років ситуація значно погіршилась. Отже, переваги застосування природного газу з його високими екологічними властивостями як моторного палива широко відомі і не потребують додаткового обґрунтування.
У Російській Федерації активно проектується літак ТУ-155 на базі літака ТУ-154 і планується створення літака ТУ-156 для комерційних вантажних перевезень з трьома криогенними двигунами НК-89, які працюють на природному газі. Для проектування і промислового виробництва систем заправки цих літаків заплановано виділити 0,7...1,1 млн. $ на кожен літак.
Україна є лідером серед країн СНД у використанні стиснутого газу в якості транспортного палива, продаж якого втричі більший, ніж в Росії. В 67 містах країни діє розгалужена мережа з 89 газонаповнювальних компре-сорних станції (АГНКС), які належать Управлінню „Укравтогаз” ДК „Укртрансгаз”, та 60 станцій у приватній власності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЗОНАПОВНЮВАЛЬНИХ КОМПРЕСОРНИХ СТАНЦІЙ З НАДЗВУКОВИМИ ГАЗОВИМИ ЕЖЕКТОРАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок