Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЦІНОВА ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ

ЦІНОВА ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ

Назва:
ЦІНОВА ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
САРДАК Олена Вікторівна
УДК 338.534:339.138(043.3)
ЦІНОВА ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВ
У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Балабанова Людмила Веніаминівна,
Донецький державний університет економіки
і торгівлі, завідувач кафедри маркетингового
менеджменту
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Онищенко Володимир Пилипович, Українська академія
зовнішньої торгівлі, завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу
кандидат економічних наук, доцент Дворніченко Володимир Володимирович, Полтавський кооперативний інститут, завідувач кафедри маркетингу
Провідна установа
Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, кафедра
маркетингу, м. Донецьк
Захист відбудеться “29” березня 2000 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий “ 29 ” лютого 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Виноградова О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Умови формування ринкових відносин в Україні, що повязані із динамічністю зовнішнього середовища, зниженням купівельної спроможності населення, загостренням конкурентної боротьби, потребують пошуку засобів виживання підприємств та забезпечення їх ефективного функціонування. При цьому найбільш гостро відчувають на собі труднощі становища торговельні підприємства, результати діяльності яких безпосередньо залежать від цін, що склалися на ринку. Все це, безперечно, обумовлює підвищення значущості цінової політики та розробки стратегічних цінових рішень у підприємствах.
Необхідність прийняття обгрунтованих рішень з цін у торговельних підприємствах викликана тим, що ціна, яка є одним із засобів досягнення цілей підприємства, визначає обсяги збуту, являє собою один з основних цінностних пріоритетів покупців, справляє безпосередній вплив на рентабельність діяльності підприємства, виступає у якості параметра оцінки конкурентоспроможності товарів.
Вдосконалення цінової політики підприємств передбачає необхідність переходу від традиційного до якісно нового підходу до формування цінової політики - підходу, який забезпечить підвищення ефективності діяльності підприємств, досягнення довгострокових конкурентних переваг на ринку. У зв’язку із цим в сучасних умовах виникла потреба у застосуванні торговельними підприємствами маркетингового підходу як до процесу формування цінової політики в цілому, так і до окремих його етапів. При цьому прийняття стратегічних цінових рішень та забезпечення їх обгрунтованості сприятимуть підвищенню ефективності діяльності та зміцненню ринкових позицій торговельних підприємств.
Питання методології ціноутворення, процесу формування цінової політики розглядались у роботах закордонних та вітчизняних вчених: Балабанової Л.В., Бланка А.І., Благоєва В.П., Васильєвої Н.Е., Войчака А.В., Гаркавенко С.С., Герасимчука В.Г., Голубкова Є.П., Градова А.Г., Дворніченка В.В., Денисової І.П., Дуровича А.П., Желтякової І.В., Котлера Ф., Камаєва В.Д., Когана А.М., Ламбена Ж., Ліпсіца І.В., Макконелла К.Р., Онищенка В.П., Романова А.Н., Уткіна Е.А., Цацуліна А.Н., Чубакова Г.Н., Шуляка П.Н., Еванса Дж. та ін. Між тим, деякі проблеми цінової політики у системі маркетингу не дістали достатнього висвітлення.
Актуальність проблеми, її теоретичне та практичне значення обумовили вибір теми дослідження, його мету, задачі та зміст.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЦІНОВА ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок