Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРИ ПІДРОЩУВАННІ ЛИЧИНОК РОСІЙСЬКОГО ОСЕТРА

ОПТИМІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРИ ПІДРОЩУВАННІ ЛИЧИНОК РОСІЙСЬКОГО ОСЕТРА

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРИ ПІДРОЩУВАННІ ЛИЧИНОК РОСІЙСЬКОГО ОСЕТРА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,05 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА
Корнієнко Володимир Олександрович
УДК 639.371.2.04
ОПТИМІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРИ ПІДРОЩУВАННІ ЛИЧИНОК РОСІЙСЬКОГО ОСЕТРА
06.02.03. – рибництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Київ – 2004


Дисертація є рукопис
Робота виконана в Херсонському державному агарному університеті
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник
доктор сільськогосподарських наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Шерман Ісаак Михайлович,
Херсонський державний аграрний університет
декан факультету гідробіоресурсів і аквакультури,
завідувач кафедри рибництва
Офіційні опоненти:
доктор біологічних наук, професор, Заслужений працівник рибного господарства Російської Федерації, Московська державна технологічна академія, професор кафедри біоекології та іхтіології
Козлов Володимир Іванович
кандидат сільськогосподарських наук, директор
ВАТ „Черкасирибгосп”
Онученко Олександр Веремійович
Провідна установа: Міністерство аграрної політики України,
Національний аграрний університет України, м. Київ,
Факультет водних біоресурсів і аквакультури,
кафедра аквакультури
Захист відбудеться „ 15 ” грудня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.364.01 при Інституті рибного господарства УААН за адресою: 03164, м. Київ, вул. Обухівська, 135.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту рибного господарства УААН за адресою: 03164, м. Київ, вул. Обухівська, 135.
Автореферат розісланий „ 12 ” листопада 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат біологічних наук С.А. Кражан


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Технологія штучного відтворення осетрових, розроблена та прийнята в 50 – 60 роках минулого століття, продовжує застосовуватись на рибничих заводах, однак в останні роки її застосування не дозволяє отримувати високі рибогосподарські показники у зв’язку із різким погіршенням якості плідників. В таких умовах сучасна технологія штучного відтворення осетрових супроводжується значними втратами продукції практично на всіх етапах рибничого процесу. В територіальних водах України існуючі сучасні обсяги осетрівництва не відповідають його потенційним можливостям. В плані пасовищної культури спостерігається яскраво виражена диспропорція між кормовими ресурсами і потенційно можливою величиною продукції осетрових з причин відсутності достатньої кількості життєздатної молоді.
В цьому зв’язку переважаючим фактором виступає удосконалення штучного відтворення осетроподібних на рибничих заводах для отримання достатньої кількості рибопосадкового матеріалу, що і визначає актуальність теми.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Проведені дослідження виконувались відповідно напрямків наступних наукових тем: “ Рибницько-біологічні основи товарного осетрівництва та форелівництва ( № держ. реєстрації 0102U002054 – 01.04) на 2003 р.”, “Розробити ефективну технологію товарного осетрівництва для рибних господарств України ( № держ. реєстрації 0102U002054 - 01.04.01) на 2003 р.”, в рамках проекту “Осетр” за координацією Національної агенції морських досліджень та технологій ( № держ. реєстрації 0195U003780 ) на 1996 рік.
Мета і завдання досліджень. Метою дисертаційних досліджень було встановлення впливу термічного режиму і технологічних параметрів середовища на ефективність вирощування личинок російського осетра до життєстійких стадій. Для досягнення поставленої мети були сформульовані відповідні задачі:
1. Встановити вплив термічного режиму на ефективність вирощування личинок російського осетра.
2. Визначити вплив домінуючих технологічних параметрів, які впливають на ранній постембріогенез російського осетра.
3. Визначити шляхи підвищення ефективності існуючої технології вирощування личинок російського осетра дніпровської популяції.
Предмет дослідження. Предметом досліджень є визначення особливостей впливу термічного режиму і технологічних параметрів середовища на ефективність вирощування личинок російського осетра до життєстійких стадій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРИ ПІДРОЩУВАННІ ЛИЧИНОК РОСІЙСЬКОГО ОСЕТРА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок