Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА І АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ СКЛАДНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ І РИЗИКУ

ОЦІНКА І АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ СКЛАДНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ І РИЗИКУ

Назва:
ОЦІНКА І АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ СКЛАДНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ І РИЗИКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,52 KB
Завантажень:
107
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Павлов Федір Іванович
УДК 69.003:658.012
ОЦІНКА І АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ СКЛАДНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ І РИЗИКУ
05.13.22 – управління проектами та програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії (ЗДІА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Тян Рево Борисович,
Придніпровська державна академія
будівництва і архітектури,
завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Вечеров Валерій Тимофійович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту, маркетингу і управління проектами;
- кандидат технічних наук, професор Уваров Євген Павлович,
Луганський інститут післядипломної освіти Донбаської національної академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, заступник директора з навчальної роботи.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту в будівництві.
Захист відбудеться “11” травня 2006 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24 а, ПДАБтаА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24 а).
Автореферат розіслано 8 квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Життя країни супроводжується якісними перетвореннями економічних відносин і впритул підійшла до рубежу, за яким повинне початися економічне зростання, а це висуває нові вимоги до процесів управління і, зокрема, інвестиціям, як одному з найбільш важливих шляхів відтворення. Добитися позитивних зрушень можливо на основі стабілізації економіки, залучення інвестицій, створення ринку капіталів і ін.
Інвестиції необхідні всім секторам національної економіки для їх розвитку, але в першу чергу основним бюджетонаповнюючим галузям - важкій промисловості, машинобудуванню, енергетичному комплексу і т.і.
Аналіз розвитку економіки країни дозволяє зробити прогноз, що з часом зросте потреба в реалізації інвестиційних проектів для розвитку найбільш економічно важливих напрямів. Курс уряду на зменшення енергоспоживання промисловістю і енергоємності продукції, впровадження енергозберігаючих технологій підтверджує початок активізації інвестиційних процесів.
Інвестиційні проекти у важкій промисловості, машинобудуванні, енергетичному комплексі - це складні проекти (СП), складність яких обумовлена масштабністю, різноманіттям внутрішніх взаємозв'язків, технічною, технологічною, організаційною варіантністю, неповнотою і неточністю початкових даних, значними об'ємами інвестицій, тривалим терміном реалізації, високим ступенем невизначеності і ризику, іншими унікальними умовами здійснення, що властиві таким проектам.
Складність збільшується, якщо в процесі реалізації проектів мають наявність і витрати, і доходи.
Задача визначення оптимального рішення здійснення капітальних вкладень, а саме вироблення організаційно-технологічних рішень (ОТР) у вигляді календарного плану освоєння інвестицій, завжди належала до першочергових задач, які вирішуються усіма галузями національної економіки.
Існуючі методи вироблення ОТР не враховують вплив чинників складності на показники ефективності проекту і хід його реалізації. Врахування цих чинників дозволяє чіткіше і повно представити модель реалізації проекту і більш обгрунтовано виконати оцінку і аналіз його ефективності. Тому при реалізації складних проектів необхідно брати до уваги вказані обставини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОЦІНКА І АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ СКЛАДНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ І РИЗИКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок