Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ВЕЛИКИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ З ПІДПРИЄМСТВАМИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ВЕЛИКИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ З ПІДПРИЄМСТВАМИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Назва:
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ВЕЛИКИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ З ПІДПРИЄМСТВАМИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,69 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Дейч Сергій Борисович
УДК 332.025.12
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ВЕЛИКИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
З ПІДПРИЄМСТВАМИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДОНЕЦЬК - 2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор Поважний Олександр Станіславович, Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Аптекар Савелій Семенович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри інвестиційного менеджменту;
кандидат наук з державного управління, доцент Халецька Аліна Анатоліївна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри загального та адміністративного менеджменту.
Провідна установа – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Харків), кафедра економічної теорії та фінансів.
Захист відбудеться: 15 травня 2007 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, пр. Б.Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 14 квітня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток малого і середнього бізнесу (МСБ) в Україні в сучасних умовах може скласти основу стійкості національної економічної системи і внести істотний вклад у формування її конкурентноздатності. Проте, з огляду на передісторію економічного розвитку української держави, процес становлення малого і середнього бізнесу має безліч проблем, що складаються як у формуванні ефективних механізмів державного регулювання, так і в поточному стані економіки в цілому, характеристик її технологічного, інноваційного розвитку, рівні тіньового сектора і рівні монополізації базових галузей промисловості.
Перехідні економіки, метою яких є становлення цивілізованого ринку, потребують регулюючої підтримки держави і вимагають концентрації зусиль у напрямку розвитку малого і середнього бізнесу. При цьому основною проблемою розробки ефективних механізмів державного регулювання становлення малого і середнього бізнесу в Україні є пошук моделі, адекватної стану національної економічної системи, і приведення регулюючих заходів у відповідність характеристикам цієї моделі.
Дослідження розвитку малого і середнього бізнесу в Україні неможливо реалізувати без врахування теоретичних та практичних розробок українських вчених, серед яких: дослідження Т.В. Циган, що відображує концепцію технологічних укладів та пріоритети інноваційного розвитку України; І Крюкової, в якому проведено статистичний аналіз розвитку малого і середнього бізнесу в Україні; Т.Єфименко, в якому аналізуються напрямки розвитку податкового потенціалу малого підприємництва. Т.Кондратюка, що розглядає зміст і механізм реалізації державної політики підтримки малого бізнесу.
Проблемі розвитку малого и середнього бізнесу та становленню конкурентноздатної економіки приділяють чимало уваги Національний інститут стратегічних досліджень, Аналітичний центр „Академія” та Національний інститут системних досліджень проблем підприємництва, які концентрують увагу на тенденціях розвитку господарської інтеграції і партнерства малого і великого бізнесу, та наголошують на необхідності застосування зарубіжного досвіду (теорія конкурентоспроможності М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ВЕЛИКИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ З ПІДПРИЄМСТВАМИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок