Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка нових технічних засобів автоматизованого регулювання швидкості відчепів на сортувальних гірках

Розробка нових технічних засобів автоматизованого регулювання швидкості відчепів на сортувальних гірках

Назва:
Розробка нових технічних засобів автоматизованого регулювання швидкості відчепів на сортувальних гірках
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,67 KB
Завантажень:
303
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Українська державна академія залізничного транспорту
ЧЕКЛОВ Володимир Федорович
УДК 656.212.5
Розробка нових технічних засобів автоматизованого регулювання швидкості відчепів на сортувальних гірках
05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Управління експлуатаційною роботою та міжнародні перевезення” Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту і зв’язку України
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент
Данько Микола Іванович,
Українська державна академія залізничного транспорту,
ректор
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор Нечаєв Григорій Іванович, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, кафедра “Транспортних технологій”, завідувач кафедрою
- кандидат технічних наук, доцент
Яновський Петро Олександрович,
Київський університет економіки і технологій транспорту
перший проректор
Провідна установа - Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.А Лазаряна, кафедра “Залізничні станції та вузли” Міністерства транспорту і зв’язку України.
Захист відбудеться “ 23 ” грудня 2004 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої заради Д 64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7. З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “22”_листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Фалендиш А.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Об’єктивні умови трансформаційних процесів у розвитку України зумовлюють її направленість на динамічне входження у світову економічну систему і, насамперед, в економічну інтеграцію з провідними західноєвропейськими державами. Цей процес, безумовно, приведе до зростання товарообмінних операцій між сторонами, що працюють разом. З іншого боку, геостратегічне розміщення України дає змогу їй бути вигідним мостом для транзитних перевезень товарів і пасажирів між державами Європи, Азії і Близького Сходу. Однією з визначальних систем, які забезпечують вантажні та пасажирські перевезення територією України, є транспортна система, до якої в ринкових умовах ставляться високі вимоги щодо якості, регулярності і надійності транспортних зв'язків, збереження вантажів і безпеки перевезень пасажирів, швидкості і вартості доставки.
Відповідно до Концепції реструктуризації українських залізниць (схвалена Радою Укрзалізниці – протокол 5 від 24 квітня 1997р., затверджена рішенням Колегії Міністерства транспорту України – протокол 14 від 18 червня 1997р.), Програми інформатизації, а також директиви ЄС 91/440 та Постанови Кабінету Міністрів України № 821 від 04.08.97 р. у сучасний період впроваджуються роботи з вибору шляхів адаптації технічного оснащення та розробки нових засобів автоматизації та удосконалення технології розформування составів поїздів в умовах підвищення переробної спроможності сортувальних гірок на залізничних станціях.
Актуальність теми. Одним з найважливіших факторів збільшення прибутковості залізниць є підвищення якості транспортних послуг, що надаються. При переході до ринкових відносин якість і доступність послуг стають основними умовами успіху в конкурентній боротьбі, додаткового залучення грошових коштів і розвитку іноваційних процесів на транспорті.
Стратегія перерозподілу сортувальної роботи з метою її концентрації на сортувальних станціях є могутнім інструментом стабільності функціонування залізничного транспорту. 1Реалізація її дозволить залізницям забезпечити більш ефективну обробку вагонопотоків, підвищити переробну спроможність сортувальних гірок, скоротити енергетичні витрати та простої вагонів, тим самим знизити експлуатаційні витрати.
Основний елемент обігу вантажного вагона - є час знаходження на технічних станціях.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Розробка нових технічних засобів автоматизованого регулювання швидкості відчепів на сортувальних гірках

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок