Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯМ НА ПІДПРИЄМСТВАХ НАФТОГАЗОВОГО КОМПЛЕКСУ

УПРАВЛІННЯ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯМ НА ПІДПРИЄМСТВАХ НАФТОГАЗОВОГО КОМПЛЕКСУ / сторінка 11

Назва:
УПРАВЛІННЯ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯМ НА ПІДПРИЄМСТВАХ НАФТОГАЗОВОГО КОМПЛЕКСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,31 KB
Завантажень:
409
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

16. Іпполітова І. Я. Визначення факторів, що впливають на собівартість бу-ріння свердловин // Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Динаміка наукових досліджень 2004” (21-30 червня 2004р.). – Дніпропетровськ: Наука і освіта, 2004. – Т. 46. Економіка підприємства. – С. 57 – 58.
17. Іпполітова І. Я. Формування системи управління ресурсозбереженням на підприємстві // Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Сучасні наукові дослідження ’2006” (20 - 28 лютого 2006р.). – Дніпропетровськ: Наука і освіта, 2006. – Т. 28. Економічні науки. – С. 53 – 55.
АНОТАЦІЯ
Іпполітова І. Я. Управління ресурсозбереженням на підприємствах нафтогазового комплексу. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами. – Харківський національний економічний університет, Харків, 2006.
Дисертацію присвячено вирішенню теоретичних і методичних проблем управління процесом ресурсозбереження на підприємстві. У роботі проаналізовано сутність поняття ресурсозбереження, визначено аспекти ресурсозбереження на підприємстві, обґрунтовано застосування системного підходу до управління ресурсозбереженням. Розкрито зміст функцій управління ресурсозбереженням та запропоновано додаткову – моніторинг. Узагальнено та вдосконалено класифікацію управлінських рішень щодо ресурсозбереження за ознакою аспектів ресурсозбереження. За допомогою факторного аналізу досліджено вплив ресурсоємності на фінансово-господарську діяльність підприємства. Розроблено методичний підхід до розрахунку системи кількісних показників оцінки рівнів ресурсоємності та ресурсозбереження, який базується на аналізі груп часткових показників ефективності використання ресурсів підприємства та ресурсоємності, об’єднаних за допомогою узагальнюючого таксономічного показника. На підставі вивчення існуючих підходів запропоновано системний підхід до управління ресурсозбереженням, що реалізовано у вигляді комплексної програми на основі ранжування заходів; розроблено методичний підхід щодо проведення моніторингу ресурсозбереження. Запропоновано методичне забезпечення вибору заходів з мотивації персоналу до ресурсозбереження, яке базується на використанні теорії ігор і дозволяє отримати максимальний розмір економії ресурсів з урахуванням періоду планування заходів.
Ключові слова: управління процесом ресурсозбереженням, системний підхід, класифікація управлінських рішень щодо ресурсозбереження, система кількісних показників оцінки рівнів ресурсоємності та ресурсозбереження, комплексна програма, моніторинг ресурсозбереження, мотивація персоналу до ресурсозбереження.
АННОТАЦИЯ
Ипполитова И. Я. Управление ресурсосбережением на предприятиях нефтегазового комплекса. – Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата экономических наук по специальности 08.06.01 - экономика, организация и управление предприятиями. – Харьковский национальный экономический университет, Харьков, 2006.
Диссертация посвящена решению теоретических вопросов и методических рекомендаций по управлению процессом ресурсосбережения на предприятиях нефтегазового комплекса. В работе проанализирована сущность понятия ресурсосбережения, определенные аспекты ресурсосбережения на предприятии. С позиции системного подхода управление ресурсосбережением рассмотрено как система, в рамках которой осуществляется воздействие субъекта ресурсосбережения на объект посредством реализации совокупности функций, направленных на повышение эффективности использования ресурсов предприятия. Выделена дополнительная функция – мониторинг ресурсосбережения. Определена последовательность принятия управленческого решения по ресурсосбережению. Обобщена и усовершенствована классификация управленческих решений относительно ресурсосбережения по признаку “аспекты ресурсосбережения”.
На основании проведения функционально-стоимостного анализа, было выявлены направления снижения затрат при бурении скважин.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯМ НА ПІДПРИЄМСТВАХ НАФТОГАЗОВОГО КОМПЛЕКСУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок