Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організація матеріального стимулювання персоналу підприємств залізорудної промисловості

Організація матеріального стимулювання персоналу підприємств залізорудної промисловості

Назва:
Організація матеріального стимулювання персоналу підприємств залізорудної промисловості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,80 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
криворізький технічний університет
Адаменко марина Володимирівна
УДК 331.28
Організація матеріального стимулювання персоналу підприємств залізорудної промисловості
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Кривий Ріг – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Турило Анатолій Михайлович,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічного аналізу і фінансів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Фільштейн Леонід Михайлович,
Кіровоградський національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки праці та менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент
Чорноморченко Ірина Сергіївна,
Криворізький технічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економіки, організації та управління підприємствами.
Провідна установа: Донецький державний університет управління, кафедра управління персоналом і економіки праці, Міністерство освіти і науки України, м. Донецьк.
Захист відбудеться 25 січня 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 09.052.01 у Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, , ауд. 300.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Криворізького технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37
Автореферат розісланий 23 грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.М. Короленко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові умови господарювання кардинально змінили вимоги до матеріального стимулювання персоналу вітчизняних підприємств.
Існуючі на цей час підходи до організації матеріального стимулювання персоналу вже не можуть у повній мірі задовольнити вимоги всіх сторін соціально-трудових відносин, оскільки в них лише частково задіяні відтворювальна, стимулююча та соціальна функції, спостерігається слабкий взаємозв’язок між матеріальним стимулюванням, ефективністю праці персоналу та кінцевими результатами діяльності підприємства.
Недостатньо уваги приділяється цій проблемі і на підприємствах залізорудної промисловості. Розвиток методології організації матеріального стимулювання персоналу цих підприємств носить локальний, не завжди комплексний і системний характер. Крім того, недостатньо досліджено питання зв’язку організації матеріального стимулювання персоналу підприємств залізорудної промисловості з сучасним економічним розвитком країни, специфікою діяльності цих підприємств, можливістю підвищення рівня заробітної плати залежно від макроекономічних чинників та ефективності праці персоналу тощо. Тому в дисертаційній роботі поставлено наукове завдання, що полягає в удосконаленні теоретичних і практичних засад щодо організації матеріального стимулювання персоналу підприємств залізорудної промисловості з метою підвищення ефективності їх функціонування. Все це зумовило актуальність теми дисертаційної роботи, визначило її мету і завдання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано згідно з Концепцією подальшого реформування оплати праці в Україні, схваленою Указом Президента України від 25 грудня 2000 р. № 1375/2000, Концепцією розвитку гірничо-металургійного комплексу України до 2010 року, схваленою Верховною Радою України 17 жовтня 1995 р., Державною програмою розвитку та реформування гірничо-металургійного комплексу на період до 2011 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 р. №967.
У дисертаційній роботі використано результати, які були одержані автором у процесі наукових досліджень, що виконувалися відповідно до плану науково-дослідних робіт Криворізького технічного університету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Організація матеріального стимулювання персоналу підприємств залізорудної промисловості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок