Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕНЕДЖМЕНТ ФІНАНСОВИХ ПОТОКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ

МЕНЕДЖМЕНТ ФІНАНСОВИХ ПОТОКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ

Назва:
МЕНЕДЖМЕНТ ФІНАНСОВИХ ПОТОКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,96 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІНАНСІВ, ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ І БІЗНЕСУ
АНДРІЙЧУК ЮРІЙ АНДРІЙОВИЧ
УДК 338.242
МЕНЕДЖМЕНТ ФІНАНСОВИХ ПОТОКІВ
ПІДПРИЄМСТВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 08.06.02. - "Підприємництво, менеджмент
та маркетинг"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2001
Дисертація є рукописом
Робота виконана в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, доцент Ареф'єва Олена Володимирівна Європейській університет фінансів, інформаційних систем менеджменту і бізнесу, професор кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Єрмошенко Микола Миколайович Національна академія управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри маркетингу та підприємництва
кандидат економічних наук, доцент Чешко Анатолій Григорович Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів підприємств Міністерства промислової політики України, ректор
Провідна установа: Інститут економіки НАН України, відділ промислового потенціалу
Захист дисертації відбудеться 24.05.2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.063.01 Європейського університету фінансів, інформаційних систем менеджменту і бізнесу за адресою:
03115, м. Київ, вул. Акад. Вернадського, 16-в.
З дисертацією можна ознайомитися бібліотеці Європейського університету фінансів, інформаційних систем менеджменту і бізнесу.
Автореферат розісланий 23.04. 2001 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради О.П.Луцій
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід України до ринкових відносин потребує змін у підходах до менеджменту фінансових потоків підприємств енергетичних систем з метою підвищення ефективності їх функціонування. Досвід країн з перехідною економікою та країн, що розвиваються, підтверджує, що існує тісний зв'язок між економічним зростанням в цілому та регулюванням використання довготривалих факторів розвитку енергетичного сектору. Він є гарантом піднесення потенціалу держави за умов використання ефективних механізмів управління фінансовими потоками.
В умовах здійснення економічної реформи створено певне середовище для управління фінансовими потоками, а саме проведена зміна форм власності більшості обленерго, мають місце засади фінансового ринку, прийнято модель розвитку енергосистеми в цілому.
Однак ці передумови є нестабільними, тому процедура менеджменту потребує певного узгодженого механізму та методичного забезпечення. За останні роки в вітчизняній науці з'явилися дослідження окремих питань управління капіталами підприємств, з одного боку, і інвестування енергетичних компаній з другого. Та на сьогодні відсутнє поєднання цих напрямків в єдину науково обґрунтовану концепцію.
Управління фінансовими потоками підприємств енергетичних систем потребує розв'язання принципово нових проблем: визначення міждержавного управління; вибір дієвих способів розрахунків між постачальниками та споживачами; формування механізму використання грошей; визначення основних джерел поповнення фінансових ресурсів. Всі ці проблеми стали повсякденними і потребують постійного вирішення.
Викладені обставини обумовлюють актуальність комплексного дослідження менеджменту фінансових потоків підприємств енергетичних систем та розробки дієвих механізмів, спрямованих на ефективне формування умов і використання довгострокових факторів, що визначило вибір теми дисертаційного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідженні є плановим, виконано на основі теми, затвердженої вченою радою Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Основні результати дисертаційної роботи використані при виконанні теми “Розробка методологічних підходів трансформації системи соціально-економічних відносин в Україні” (номер державної реєстрації 0199U004423) на кафедрі економіки та менеджменту Харківського національного університету ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕНЕДЖМЕНТ ФІНАНСОВИХ ПОТОКІВ ПІДПРИЄМСТВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок