Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ЇХ КОНТРОЛЬ В СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: МЕТОДОЛОГІЯ І ПРАКТИКА

ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ЇХ КОНТРОЛЬ В СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: МЕТОДОЛОГІЯ І ПРАКТИКА

Назва:
ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ЇХ КОНТРОЛЬ В СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: МЕТОДОЛОГІЯ І ПРАКТИКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,45 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Лебедзевич Яна Вікторівна
УДК: 657.44
ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ЇХ КОНТРОЛЬ В СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: МЕТОДОЛОГІЯ І ПРАКТИКА
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському інженерно-технологічному інституті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Бутинець Франц Францович,
Житомирський інженерно-технологічний інститут,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лінник Володимир Григорович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту в сільському господарстві
кандидат економічних наук, доцент
Ярмоленко Василь Петрович,
Національний аграрний університет,
доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра бухгалтерського обліку в промисловості, м. Тернопіль
Захист відбудеться “19” вересня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .004.01 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 13, навчальний корпус , к. .
Автореферат розісланий “15” серпня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.І. Балановська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Прибуток, займаючи центральне місце в ринковій економіці, є стимулом для суб’єктів господарювання якомога ефективніше використовувати наявні трудові, матеріальні та фінансові ресурси.
Позитивний фінансовий результат – прибуток – є тією метою, заради якої працює або, принаймні, повинно працювати підприємство. У величині фінансових результатів безпосередньо віддзеркалюються всі аспекти діяльності господарюючого суб’єкта: технологія і організація виробництва, система внутрішнього та зовнішнього управління, особливості діяльності, які визначають якість та обсяг виготовленого продукту, рівень собівартості, стан продуктивності праці тощо. Сукупність цих факторів визначають ефективність виробництва і перетворюють прибуток на основну рушійну силу ринкового механізму господарювання та основне джерело економічного і соціального розвитку підприємства та держави в цілому.
З прийняттям в Україні національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку постала необхідність розробки методології обліку та методики визначення фінансових результатів діяльності, орієнтованої на міжнародний досвід та національні традиції. Але вивчення зарубіжної методології обліку доходів і фінансових результатів діяльності та її адаптація до вітчизняних умов – процес досить складний і не завжди вдалий.
Проблеми обліку, пов’язані з формуванням фінансових результатів діяльності, постійно знаходились в центрі уваги вчених-економістів. Серед видатних зарубіжних вчених, що здійснили вагомий внесок у висвітлення питань формування та визначення фінансових результатів в бухгалтерському обліку на різних історичних етапах, слід назвати: італійських представників Дж. Дзаппу, В. Котрулі, Л. Пачолі, А. Пієтро, Л. Флорі; французьких вчених – Б.Ф. Баррема, Л. Батардона, В. Бланшара, П. Гарньє, Ж.Ж. Рішара, Л. Сея, Ж. Фурастьє; німецьких вчених – Й. Бетге, Т. Вельтона, Ф. Гертца, В. Зомбарта, Е. Купера, В. Рігера, Е. Шмаленбаха; російських та радянських вчених – Г.Л. Бикову, О.М. Галагана, В.Д. Новодворського, В.Ф. Палія, А.К. Рощаховського, М.І. Туган-Барановського, Є.Є Сіверса, Я.В. Соколова тощо.
Значний внесок у розвиток теорії бухгалтерського обліку, зокрема дослідження питань обліку доходів і фінансових результатів діяльності, зробили українські вчені: О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ЇХ КОНТРОЛЬ В СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: МЕТОДОЛОГІЯ І ПРАКТИКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок