Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ХРОНІЧНИМ ГНІЙНИМ ВЕРХНЬОЩЕЛЕПНИМ СИНУЇТОМ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ТІОТРИАЗОЛІНУ

ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ХРОНІЧНИМ ГНІЙНИМ ВЕРХНЬОЩЕЛЕПНИМ СИНУЇТОМ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ТІОТРИАЗОЛІНУ

Назва:
ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ХРОНІЧНИМ ГНІЙНИМ ВЕРХНЬОЩЕЛЕПНИМ СИНУЇТОМ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ТІОТРИАЗОЛІНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,65 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ
ім. проф. О.С.КОЛОМІЙЧЕНКА
Калуцький Ігор В?ячеславович
УДК 616.216.-002.3-085.28
ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ХРОНІЧНИМ ГНІЙНИМ ВЕРХНЬОЩЕЛЕПНИМ СИНУЇТОМ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ТІОТРИАЗОЛІНУ
14.01.19 – оториноларингологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Буковинському державному медичному університеті, м.Чернівці
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор,
член-кореспондент АМН України
Дмитро Ілліч Заболотний,
Інститут отоларингології
ім.проф.О.С.Коломійченка АМН України,
директор.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Лайко Андрій Афанасійович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
МОЗ України, професор кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії;
доктор медичних наук, професор Пухлик Сергій Михайлович,
Одеський державний медичний університет МОЗ України,
завідувач кафедри оториноларингології.
Провідна установа:
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, кафедра оториноларингології, МОЗ України, м.Київ.
Захист дисертації відбудеться 10 березня 2006р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.611.01 в Інституті отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка Академії медичних наук України за адресою: 03057, Україна, м.Київ, вул. Зоологічна, 3.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка АМН України за адресою: 03057, Україна, м.Київ, вул. Зоологічна, 3.
Автореферат розісланий 9 лютого 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук Т.А. Шидловська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Гострі та хронічні запальні процеси в біляносових пазухах (БНП) є одним з найбільш поширених захворювань в ЛОР-практиці. Кількість людей з цією патологією невпинно зростає, що пов’язано з погіршенням екологічної ситуації, послабленням місцевого і загального імунітету, збільшенням випадків алергічних проявів, розвитком антибіотикорезистентних штамів мікроорганізмів (С.Б.Безшапочний, В.В.Лобурець, 2001; Ю.В. Мітін та співавт., 2001; Г.Э.Тимен и соавт., 2003). В патологічний процес найчастіше залучається верхньощелепна пазуха, нерідко гострі процеси переходять у хронічні, які в більшості випадків мають тривалий, рецидивуючий характер. Незважаючи на значну кількість різноманітних засобів і методів лікування хворих на хронічний гнійний верхньощелепний синуїт (ХГВС), навіть при комплексному їх використанні, частіше досягається фаза ремісії, ніж стійке видужування (С.Б.Безшапочний та співавт., 1999; Д.І.Заболотний та співавт., 2003).
В даний час стає все більш загальновизнаним той факт, що розвиток запальних захворювань БНП відбувається внаслідок імунологічної недостатності загального і, особливо, місцевого характеру. Патогенетично виправдано застосування засобів, які стимулюють функції імунної системи. Все більшого застосування отримує локальна імунофармако-терапія, в якій основним напрямком є використання препаратів з найменшою кількістю негативних впливів і великим спектром терапевтичної дії на структурні основи імунітету слизової оболонки (О.Ф.Мельников и соавт., 2003). В зв’язку з цим пошук ефективних препаратів для локальної імуномодуляції та успішної терапії осіб із запальними захворюваннями біляносових пазух залишається актуальним завданням експериментальної та клінічної оториноларингології.
В останні роки в Україні синтезований препарат “Тіотриазолін”, який має виражені властивості мембранокоректора з гепатотропними та імуномодулюючими властивостями при загальному застосуванні (Н.А.Волошин и соавт., 1998; В.І.Троян та співавт., 1999).
Тіотриазолін використовується у різних галузях практичної медицини (кардіології, гастроентерології, стоматології, офтальмології). Однак цей препарат поки що не знайшов належного місця в терапії запальних захворювань верхніх дихальних шляхів, зокрема при хронічному гнійному верхньощелепному синуїті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ХРОНІЧНИМ ГНІЙНИМ ВЕРХНЬОЩЕЛЕПНИМ СИНУЇТОМ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ТІОТРИАЗОЛІНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок