Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОКАЗУВАННЯ І ДОКАЗИ У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ

ДОКАЗУВАННЯ І ДОКАЗИ У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ

Назва:
ДОКАЗУВАННЯ І ДОКАЗИ У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,21 KB
Завантажень:
500
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
КРУГЛОВ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 342.98:343.14
ДОКАЗУВАННЯ І ДОКАЗИ У СПРАВАХ
ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ
ПОСАДОВИХ ОСІБ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидат юридичних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Запорізькому юридичному інституті Міністерства внутрішніх справ України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Шкарупа Віктор Костянтинович,
Національна Академія податкової служби України, начальник кафедри адміністративного права та адміністративної і кримінально-процесуальної діяльності.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Пєтков Валерій Петрович,
Кіровоградський юридичний інститут
Національного університету внутрішніх справ, в.о. ректора;
кандидат юридичних наук, доцент
Коломоєць Тетяна Олександрівна,
Запорізький державний університет,
заступник декана юридичного факультету.
Провідна установа: Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова, Міністерство освіти та науки України, кафедра адміністративного та підприємницького права.
Захист відбудеться „27” грудня 2003 р. о 10 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Національного університету внутрішніх справ (61080, Харків, пр-т 50-річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету внутрішніх справ (61080, Харків, пр-т 50-річчя СРСР, 27).
Автореферат розісланий „25” листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С. Мошенський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розвиток суспільства у напрямку розбудови правової держави в Україні обумовлює необхідність поглиблення демократичних тенденцій у відносинах між громадянином та апаратом управління. Так, у концепції адміністративної реформи одним із головних чинників вважається становлення високоефективної, стабільної, авторитетної державної служби шляхом оновлення змісту інституту „посадової особи”, вдосконалення класифікації посад та створення системи об’єктивної оцінки діяльності державних службовців. Ключове місце у вирішенні вказаних проблем юридичними засобами належить адміністративному процесу, у межах якого важливе місце займає притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності, зокрема, в частині збору, дослідження та оцінки доказів.
Актуальність обраної теми визначається відсутністю наукових праць, присвячених комплексному дослідженню проблеми адміністративної відповідальності посадових осіб в частині збору, дослідження та оцінки доказів, і полягає у:
- науковій та практичній важливості вивчення малодослідженої теми доказування у справах про адміністративні правопорушення посадових осіб;
- перегляді існуючого процесу збору, дослідження та оцінки доказів у справах про адміністративні правопорушення посадових осіб;
- створенні ефективного процесуального механізму притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності;
- необхідності забезпечення провадження у справах про адміністра-тивні правопорушення посадових осіб методичними рекомендаціями щодо загальних правил здійснення окремих процесуальних дій.
Науково-теоретичну базу дисертації складають праці вітчизняних та зарубіжних учених у галузях теорії права, теорії управління, адміністра-тивного права та процесу, кримінального права та процесу, цивільно-процесуального права та криміналістики. Загальними аспектами функціону-вання державного апарату, а також використання доказів та доказування в юридичному процесі тією чи іншою мірою займалися наступні науковці В.Б. Авер’янов, С.С. Алексєєв, Д.М. Бахрах, Р.С. Бєлкін, Є.В. Додін, В.Я. Дорохов, П.С. Елькінд, С.В. Курильов, П.О. Лупинська, О.В. Петришин, В.П. Пєтков, Д.В. Приймаченко, М.С. Стро-гович, А.Н. Трайнін, Г.О. Туманов, Ф.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДОКАЗУВАННЯ І ДОКАЗИ У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок