Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ БІОРЕЗОНАНСНОЇ СТИМУЛЯЦІЇ В СПОЛУЧЕННІ З ПРЕПАРАТОМ ОСТЕОГЕНОН У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ З ПЕРЕЛОМОМ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ

ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ БІОРЕЗОНАНСНОЇ СТИМУЛЯЦІЇ В СПОЛУЧЕННІ З ПРЕПАРАТОМ ОСТЕОГЕНОН У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ З ПЕРЕЛОМОМ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ БІОРЕЗОНАНСНОЇ СТИМУЛЯЦІЇ В СПОЛУЧЕННІ З ПРЕПАРАТОМ ОСТЕОГЕНОН У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ З ПЕРЕЛОМОМ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,84 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Українська медична стоматологічна академія
Каладзе Кирило Миколайович
 
УДК617.51:616-001+616-08:615.83+615
ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ БІОРЕЗОНАНСНОЇ СТИМУЛЯЦІЇ В СПОЛУЧЕННІ З ПРЕПАРАТОМ ОСТЕОГЕНОН
У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ
З ПЕРЕЛОМОМ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ
14.01.22 - стоматологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Полтава – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кримському державному медичному університеті
ім. С.І.Георгієвського МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Безруков Сергій Григорович, Кримський державний
медичний університет ім. С.І.Георгієвського МОЗ
України, завідувач кафедри хірургічної стоматології.
Офіційні опоненти:
-доктор медичних наук, професор
Митченок Віктор Іванович, Українська медична
стоматологічна академія МОЗ України, завідувач
кафедри хірургічної стоматології та пластичної хирургії;
-доктор медичних наук, доцент
Гулюк Анатолій Георгійович, Одеський державний
медичний університет МОЗ України, завідувач
кафедри хірургічної стоматології.
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупіка МОЗ України,
кафедра щелепно-лицевої хірургії.
 
Захист відбудеться "27" квітня 2004 року о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.601.01 при Українській медичній стоматологічній академії за адресою: 36024, м. Полтава, вул. Шевченка, 23.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української медичної стоматологічної академії (36024, м. Полтава, вул. Шевченка, 23).
Автореферат розісланий "24" березня 2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.О. Дев’яткіна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Переломи нижньої щелепи та їх ускладнення являють собою не тільки медичну, але і значну соціальну проблему. Хворі з ушкодженнями нижньої щелепи серед усіх травм кісток обличчя складають 72-91%, причому це найбільш працездатна група населення (переважний вік 18-45 років) [Тимофєєв О.О., 1998; Бернадський Ю.І., 1999].
В останні роки відзначається зміна характеру ушкоджень. Вони стають більш тяжкими, множинними, часто сполучаються з черепно-мозковою травмою різного ступеня тяжкості [Терещенко Л. П., 1994; Козлов В. О., 1998].
Кількість переломів збільшується в міру зростання транспортних і побутових травм. Усе це додає проблемі особливу актуальність, що неодноразово підкреслювалося у вигляді програмних питань на авторитетних конференціях і з'їздах лікарів-стоматологів [Ярулина З.І., 1992; Артюшкевич О.С., 1996; Азарченко К.Я., 2001; Біловолоса Р.О., 2001].
Незважаючи на визначені успіхи, досягнуті в лікуванні переломів нижньої щелепи, усе ще висока частота їхніх гнійно-запальних ускладнень, яка коливається в межах від 11 до 37%. Тривалість тимчасової непрацездатності в хворих з переломом нижньої щелепи складає від 3 до 4 тижнів, а при розвитку запальних ускладнень збільшується в 1,5-2 рази [Олександров М.М., 1998; Сулейманов А.М., 1999; Дехтяренко Н.О., 2000].
Для подальшого підвищення якості стомато-травматологічної допомоги в даний час назріла необхідність не тільки в розробці нових засобів більш точного зіставлення і надійної фіксації кісткових фрагментів. Вимагають удосконалення методики консервативного лікування і реабілітації цих хворих, заходи, спрямовані на більш раннє і повноцінне формування кісткового регенерату, профілактику розвитку травматичного остеомієліту. З цих позицій залишаються практично невивченими і перспективними можливості оптимізації умов перебігу процесів репаративного остеогенезу у хворих з переломом нижньої щелепи шляхом місцевого використання біорезонансної стимуляції (БРС) та остеотропного препарату остеогенон.
Накопичені на теперішній час відомості, що стосуються результатів застосування методу біорезонансної стимуляції, свідчать про його виражений трофічний вплив і посилення відновних процесів у різних органах і тканинах, скороченні термінів лікування і реабілітації хворих з переломом нижньої щелепи [Кушнір О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ БІОРЕЗОНАНСНОЇ СТИМУЛЯЦІЇ В СПОЛУЧЕННІ З ПРЕПАРАТОМ ОСТЕОГЕНОН У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ З ПЕРЕЛОМОМ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок