Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КРІОХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ФОНОВИХ І ПЕРЕДРАКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШИЙКИ МАТКИ З УРАХУВАННЯМ СУПУТНЬОЇ ІНФЕКЦІЇ ГЕНІТАЛЬНОГО ТРАКТУ

ОПТИМІЗАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КРІОХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ФОНОВИХ І ПЕРЕДРАКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШИЙКИ МАТКИ З УРАХУВАННЯМ СУПУТНЬОЇ ІНФЕКЦІЇ ГЕНІТАЛЬНОГО ТРАКТУ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КРІОХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ФОНОВИХ І ПЕРЕДРАКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШИЙКИ МАТКИ З УРАХУВАННЯМ СУПУТНЬОЇ ІНФЕКЦІЇ ГЕНІТАЛЬНОГО ТРАКТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,45 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛУБЕНКОВА НІНА ВІТАЛІЇВНА
УДК 618. 146+615. 832. 9
ОПТИМІЗАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КРІОХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ФОНОВИХ І ПЕРЕДРАКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШИЙКИ МАТКИ З УРАХУВАННЯМ СУПУТНЬОЇ ІНФЕКЦІЇ ГЕНІТАЛЬНОГО ТРАКТУ
14. 00. 01 - Акушерство і гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук
м. Харків - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському державному медичному університеті Міністерства охорони здоров'я України.
Науковий керівник - академік НАН України, доктор медичних наук, професор Грищенко Валентин Іванович, завідувач кафедрою акушерства та гінекології №1 Харківського державного медичного університету.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Коханевич Євгенія Вікторівна, Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупіка, завідувач кафедрою акушерства та гінекології;
доктор медичних наук, професор Щербакова Валентина Василівна, Харківська медична академія післядипломної освіти, завідувач кафедрою акушерства та гінекології №1.
Провідна установа:
Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, відділення гінекології, м.Київ.
Захист відбудеться “_14__”__жовтня_____ 1999 р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64. 600. 01 при Харківському державному медичному університеті за адресою: 310022, м. Харків, проспект Леніна, 4.
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці Харківського державного медичного університету за адресою: 310022, м. Харків, проспект Леніна, 4.
Автореферат розісланий “_25_” _серпня___ 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої Ради, ____________________________ О. П. Танько
кандидат медичних наук, доцент


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Різноманітні види патології шийки матки (ШМ) є найчастішими гінекологічними захворюваннями. Їх зростання за останні 10 років свідчить про недостатню ефективність існуючих методів лікування. Найбільшу питому вагу серед захворювань ШМ мають фонові і передракові захворювання, а також попередні супутні або виниклі слідом за ними інфекційні запальні зміни, найчастіше патогенетично з ними пов'язані. Серед фонових захворювань досить часто зустрічаються псевдоерозії, природа яких поліетіологічна (В.І.Бодяжина із співавт., 1980; В.М. Сєров із співавт. , 1997). Значення фонових і передракових захворювань ШМ є особливо важливим, тому, що з ними пов'язаний розвиток злоякісних новоутворень цієї ж локалізації (О.В.Прокопчук, 1995). Незважаючи на велику значимість зазначених захворювань ШМ і розповсюджені останнім часом статеві інфекції (В.М.Сєров із співавт., 1996), багато питань їх етіології, патогенезу і терапії дотепер не цілком є ясними.
До фонових і передракових захворювань ШМ відносять дійсні ерозії (Е), псевдоерозії (ПЕ), лейкоплакію (Л), дисплазію (Д), поліпи та ін.
ПЕ (ендоцервікози, за І.А.Яковлєвою та Б.Г.Кукте, 1997) складають 10-15% у структурі гінекологічної захворюваності. Вони можуть ускладнюватися Л і Д, останні існують і у вигляді самостійних захворювань (Г.Є.Луценко, Е. В. Кобаченко, 1988). Злоякісна трансформація Л відзначається у 31,6% жінок (В.М.Прилепська, 1997). Д є однією з найбільш поширених форм передракових станів ШМ і складає 18% усіх патологічних процесів цієї локалізації (Г. А. Франк із співавт. , 1988, 1990). Перебіг Д звичайно тривалий, спостерігається резистентність до терапії і схильність до рецидивів.
Центральне місце у вирішенні проблеми фонових і передракових захворювань ШМ є розробка їх адекватного, своєчасного і результативного лікування, що сприяє профілактиці раку ШМ, більш сприятливому здійсненню репродуктивної функції й оздоровленню жінок. Схеми лікування фонових, передракових і запальних захворювань постійно оновлюються й удосконалюються.
Існують різні підходи в лікуванні патології ШМ. Тривалий час для лікування фонових і передракових захворювань ШМ найбільш поширеним був консервативний метод, зокрема для хімічної коагуляції патологічного вогнища використовувався ваготіл.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КРІОХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ФОНОВИХ І ПЕРЕДРАКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШИЙКИ МАТКИ З УРАХУВАННЯМ СУПУТНЬОЇ ІНФЕКЦІЇ ГЕНІТАЛЬНОГО ТРАКТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок