Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ПОБУДОВИ В УКРАЇНІ ТРИРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ПОБУДОВИ В УКРАЇНІ ТРИРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ПОБУДОВИ В УКРАЇНІ ТРИРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,37 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАУКОВО-ДОСЛIДНИЙ ЕКОНОМIЧНИЙ IНСТИТУТ
МIНIСТЕРСТВА ЕКОНОМIКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
ЗАЙЧУК Борис Олександрович
УДК: 330.59
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ
ПОБУДОВИ В УКРАЇНІ ТРИРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Спеціальність: 08.02.03. -
Організація управління, планування
і регулювання економікою
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2002
 
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Беседін Василь Федорович
Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, заступник директора
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Бондар Інтерна Касянівна,
Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки та з питань європейської
інтеграції України, завідуюча відділом
- кандидат економічних наук
Голеусова Галина Захарівна
Федерація профспілок України, керівник
управління з питань соціального захисту
 
Провідна організація – Інститут економіки НАН України, відділ соціальної сфери, доходів та рівня життя населення (м. Київ)
Захист відбудеться 7 травня 2002 року о 16 год. на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України (01601, МСП, Київ - 103, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕI Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Автореферат розісланий 2 квітня 2002 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук |
А.В.Базилюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Система пенсійного забезпечення населення України має великі і складні проблеми. Це, в першу чергу, значне навантаження на працюючу частину населення і на бюджет країни, недостатні обсяги страхових внесків для пенсійного забезпечення, низький рівень пенсії, невідповідність розміру пенсії трудовому внеску протягом працездатного періоду, при однаковому рiвнi вiдрахувань на пенсiйне забезпечення, окремi категорiї працiвникiв мають значнi переваги та пiльги в пенсiйному забезпеченнi. Економiчне становище, яке склалося в країнi, фiнансовий стан пiдприємств обумовили несвоєчасну сплату внескiв на пенсiйне забезпечення, за рахунок страхових внескiв проводиться фiнансування окремих видiв виплат не пов'язаних з трудовою дiяльнiстю. В певній мірі ці проблеми обумовлюються недоліками діючої системи пенсійного забезпечення, відсутністю організаційно-економічного механізму реформування існуючої системи.
Це визначає актуальність дослідження проблем пенсійного забезпечення з акцентом на його організаційно-економічний механізм.
Актуальність дослідження та наявність великої кількості нерозв’язаних теоретичних та практичних проблем, що стосуються реформування і побудови нової системи пенсійного забезпечення, яка б найповніше відповідала конкретним потребам суспільства України на сучасному етапі побудови ринкових відносин, обумовили мету, завдання і предмет дослідження, його структуру, та коло питань, які розглядаються в даній дисертаційній роботі.
Метою дисертаційного дослідження є створення науково-методичних засад і розробка на їх основі організаційно-економічного механізму побудови такої системи пенсійного забезпечення, яка б дозволила вирішити проблему підвищення її стійкості і ефективності.
Для досягнення мети дисертаційного дослідження необхідно було провести комплексний аналіз динаміки основних макроекономічних показників, створити на цій базі науково обґрунтовані основи реформування пенсійної системи, що вдосконалять пенсійне забезпечення та визначать зміни, направлені на запровадження різних заходів, щодо реформування пенсійної системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ПОБУДОВИ В УКРАЇНІ ТРИРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок