Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ ПАСТ ЕМУЛЬСІЙНОГО ТИПУ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗЕРНОБОБОВОЇ СИРОВИНИ

ТЕХНОЛОГІЯ ПАСТ ЕМУЛЬСІЙНОГО ТИПУ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗЕРНОБОБОВОЇ СИРОВИНИ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ ПАСТ ЕМУЛЬСІЙНОГО ТИПУ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗЕРНОБОБОВОЇ СИРОВИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,12 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНОЛОГІЇ
ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ
БОЛЬШАКОВА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА
УДК 664.346:664-404.9:635.65.002.3
ТЕХНОЛОГІЯ ПАСТ ЕМУЛЬСІЙНОГО ТИПУ
З ВИКОРИСТАННЯМ ЗЕРНОБОБОВОЇ СИРОВИНИ
Спеціальність 05.18.16 - технологія продуктів харчування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків -2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківській державній академії технології та організації харчування Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук
Гринченко Ольга Олексіївна,
Харківська державна академія технології та
організації харчування, доцент кафедри технології
продукції громадського харчування
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Лисюк Галина Михайлівна,
Харківська державна академія технології та
організації харчування, завідувач кафедри загальної
технології харчових виробництв
кандидат технічних наук, доцент
Коршунова Ганна Федорівна,
Донецький державний університет економіки і
торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри технології, мікробіології і хімії
продуктів харчування
Провідна установа: Полтавський кооперативний інститут Укоопспілки,
м. Полтава, кафедра технології і організації
громадського харчування
Захист відбудеться “27” червня 2001 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.088.01 Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий “26” травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Михайлов В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні умови ринкового господарювання ставлять перед виробниками продуктів харчування завдання упровадження конкурентоспроможних і економічно вигідних технологій при одночасному поліпшенні смакових характеристик, споживчих властивостей, підвищенні якості і харчової цінності та розширенні асортименту продуктів харчування.
Розробка технологій продуктів з емульсійною структурою, що містять рослинні жири, є предметом постійної уваги вчених і фахівців харчової галузі. Проте сьогодні в Україні обсяги виробництва харчових продуктів емульсійного типу, їх асортимент не задовольняють потреб споживачів. Одним із перспективних напрямків удосконалення технології продуктів емульсійного типу є розробка продукції з пастоподібною консистенцією багатофункціонального призначення. При цьому, з огляду на те, що на вітчизняному ринку харчових інгредієнтів домінують функціональні добавки закардонного виробництва, має науковий та практичний інтерес проведення досліджень щодо вивчення можливості використання в технології емульсійних продуктів в якості емульгаторів та стабілізаторів зернобобової сировини, що вирощується в Україні.
Актуальність розробки раціональної, науково обгрунтованої технології паст з емульсійною структурою із залученням до їхнього складу високофункціональних композицій на основі зернобобової сировини продиктована необхідністю розширення і створення нового асортименту продуктів емульсійного типу, підвищення їх харчової цінності.
Зв’'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась відповідно до планів наукових досліджень кафедри технології продукції громадського харчування ХДАТОХ в рамках держбюджетної теми 1-99-2001 Б "Удосконалення технології кулінарних виробів емульсійного типу", а також згідно з інноваційним проектом "Впровадження сучасної української технології в комплексну систему виробництва харчових напівфабрикатів високого ступеня готовності" за госпдоговірною темою "Наукове обгрунтування та розробка технології напівфабрикатів високого ступеня готовності для фабрики-кухні ТОВ "Тайфун" (№ держреєстрації 0100V001397).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка науково обгрунтованої технології паст емульсійного типу з використанням зернобобової сировини, яку піддано високотемпературній екструзійній обробці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ ПАСТ ЕМУЛЬСІЙНОГО ТИПУ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗЕРНОБОБОВОЇ СИРОВИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок