Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ОБВОДІВ АГРЕГАТІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У РУХОМОМУ СЕРЕДОВИЩІ

МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ОБВОДІВ АГРЕГАТІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У РУХОМОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ОБВОДІВ АГРЕГАТІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У РУХОМОМУ СЕРЕДОВИЩІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,77 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
БАДАЄВА Надія Іванівна
УДК 514.18
МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ОБВОДІВ АГРЕГАТІВ,
ЩО ПРАЦЮЮТЬ У РУХОМОМУ СЕРЕДОВИЩІ
 
Спеціальність 05.01.01-
Прикладна геометрія, інженерна графіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - заслужений працівник вищої школи
доктор технічних наук, професор
Павлов Анатолій Володимирович,
професор кафедри
“Нарисна геометрія, інженерна та
компўютерна графіка”,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, доцент
Ковальов Юрій Миколайович,
КНАУ, завідувач кафедри
“Прикладна геометрія та компўютерна графіка”;
- кандидат технічних наук, доцент
Анпілогова Віра Онисимівна,
КНУБА, професор кафедри
“Нарисна геометрія, інженерна та
машинна графіка”.
Провідна установа – Донецький державний технічний університет
Захист відбудеться 20.09.2001 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університета будівництва і архітектури за адресою:
03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 19.08.2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради
кандидат технічних наук, доцент
Плоский В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний рівень виробництва та проектувальних робіт в машинобудуванні в наступний час неможливий без застосування автоматизованих систем проектування на основі використання електронно-обчислювальної техніки.
Достатньо велика доля машин та агрегатів в сучасному машинобудуванні проектується з урахуванням умов роботи їх у рухомому середовищі. Це насамперед форми агрегатів літаків, суден, автомобілів тощо. Крім того, немало таких машин і агрегатів, що працюють у рухомому середовищі, проектуються та виробляються в сільському господарстві, харчовій промисловості, будівництві тощо.
У зв'язку з цим виникає ряд задач у галузі прикладної геометрії, розв'язання яких дозволяє ефективно використати математичну базу для розробки та впровадження високоефективних методів автоматизованого проектування обводів машин та агрегатів. У цьому напрямку було зроблено достатньо багато робіт за графічними, графоаналітичними, аналітичними методами моделювання криволінійних обводів з урахуванням ряду наперед заданих геометричних умов та фізичних параметрів середовища, але, тим не менше, проблема моделювання обводів, які працюють у рухомому середовищі, ще далека до завершення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота здійснювалась за планами виконання держбюджетних науково-дослідних тем кафедри інженерної графіки Українського державного університету харчових технологій.
Метою дисертаційної роботи є розробка методів геометричного моделювання криволінійних обводів з наперед заданими умовами зміни кривини та оптимізації форми для проектування форм агрегатів, що працюють у рухомому середовищі.
Для досягнення поставленої в дисертації мети розв'язані наступні теоретичні та прикладні задачі геометричного моделювання:
- розвиток теоретичних основ геометричного моделювання кривих ліній та поверхонь із застосуванням сегментів дуг кіл, кривих другого та третього порядків і евольвент;
- дослідження способів моделювання сплайнових гладких ліній за заданим законом зміни кривини та оптимізацією форми;
- дослідження способів моделювання сплайнових кривих за застосуванням векторно-параметричного подання евольвент та “вторинних“ евольвент (у яких еволюта є евольвентою);
- розробка методів геометричного моделювання гладких поверхонь із заданим законом зміни кривини та за умовами спряженості визначальної сітки;
- розробка алгоритмів, програм геометричного моделювання і візуалізації форм об'єктів, що працюють у рухомому середовищі, і впровадження результатів виконаних досліджень у виробництво.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ОБВОДІВ АГРЕГАТІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У РУХОМОМУ СЕРЕДОВИЩІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок