Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ВАРІАНТІВ ОРГАНІЗАЦІІ ВЗАЄМОДІІ СУБ’ЄКТІВ ЕНЕРГЕТИЧНОГО РИНКУ

ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ВАРІАНТІВ ОРГАНІЗАЦІІ ВЗАЄМОДІІ СУБ’ЄКТІВ ЕНЕРГЕТИЧНОГО РИНКУ

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ВАРІАНТІВ ОРГАНІЗАЦІІ ВЗАЄМОДІІ СУБ’ЄКТІВ ЕНЕРГЕТИЧНОГО РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,24 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ
Оріча Джозеф Якубу
УДК 338.2: 621.311:351.824.11
ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ВАРІАНТІВ
ОРГАНІЗАЦІІ ВЗАЄМОДІІ СУБ’ЄКТІВ ЕНЕРГЕТИЧНОГО РИНКУ
08.02.03- організація управління, планування
і регулювання економікою
 
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України
“Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки
Науковий керівник доктор економічних наук, доцент
Недін Ігор Валентинович,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”, професор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Крикавський Євген Васильович,
Державний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри економіки енергетичних і
хімічних підприємств та маркетингу
кандидат економічних наук, старший науковий
співробітник Піріашвілі Борис Захарович, Рада
по вивченню продуктивних сил НАН України,
завідувач відділом регіональних проблем розвитку
і розташування паливно-енергетичного комплексу
Провідна установа Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, відділ проблем розвитку паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, м. Київ
Захист відбудеться 22 червня 2000 р. о 14 30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.239.01 в Інституті економічного прогнозування НАН України за адресою: 01011, Київ-11 вул. Панаса Мирного,26.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту економічного прогнозування НАН України за адресою: 01011, Київ-11 вул. Панаса Мирного,26.
Автореферат розісланий 19 травня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левчук Н.І


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасна криза в економіці України та інших країн СНД актуалізувала дослідження в сфері забезпечення економічної безпеки (ЕКБ) держави і конкурентоспроможності національної економіки. В загальному комплексі питань забезпечення ЕКБ та її найважливішої складової – енергетичної безпеки (ЕНБ) особливе місце займає проблема інвестування та відтворення основного капіталу базових галузей промисловості, до яких належить електроенергетика. Проблема обумовлена надзвичайною зношеністю основних виробничих фондів (ОВФ) енергетики та практично повною відсутністю інвестиційного капіталу (ІК), необхідного для забезпечення їх конкурентоспроможного стану відповідно до сучасних вимог щодо економічності, надійності функціонування та екологічної безпеки. Забезпечення ЕКБ та ЕНБ потребує детального обгрунтування рішень щодо структурної перебудови галузей енергетичного комплексу.
Актуальність теми. Однією з суттєвих передумов успішного розв”язання організаційних проблем управління енергетикою є рівень методичного забезпечення організаційно-управлінських рішень, які реалізуються в процесі реструктуризації галузі. Теоретичним та прикладним питанням забезпечення ЕКБ протягом останніх років у науковій літературі приділяється велика увага. Ці питання знайшли відображення, зокрема, в працях В.М.Гейця, Б.Є. Кваснюка, В.О. Точиліна, О.І.Барановського, М.П.Ковалка, Ю.М.Пахомова, Ю.М.Руденка, М.І.Воропая, Л.Д.Криворуцького, О.І.Татаркіна, О.А. Кукліна, А.Л.Мизіна та інших авторів. Питання оцінки, аналізу та обгрунтування рішень в сфері організації управління системами енергетики різного призначення обговорюються в роботах Л.О.Мєлєнтьєва, В.А.Веникова, В.І.Денисова, В.Р.Окорокова, П.П.Долгова, Л.П.Падалко, В.А.Непомнящего, В.Й.Едельмана, Є.В. Крикавського та інших авторів.
Проте багато важливих питань структурної перебудови економіки реалізуються на основі поверхових оцінок, процес отримання яких не забезпечено грунтовним техніко-економічним аналізом можливих наслідків. При цьому характерною ознакою є надмірна довіра до рекомендацій експертів міжнародних організацій, в яких не враховуються повною мірою конкретні умови середовища функціонування об‘єктів реструктуризації, а також можлива реакція на ті чи інші рішення економічних партнерів з інших держав.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ВАРІАНТІВ ОРГАНІЗАЦІІ ВЗАЄМОДІІ СУБ’ЄКТІВ ЕНЕРГЕТИЧНОГО РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок