Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організаційно-технологічні основи Вдосконалення планування реалізації об'єктів будівництва

Організаційно-технологічні основи Вдосконалення планування реалізації об'єктів будівництва

Назва:
Організаційно-технологічні основи Вдосконалення планування реалізації об'єктів будівництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,42 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Актуальність роботи полягає в створенні організаційно-методологічн
ої основи підвищення ефективності організаційно-технологічної підгот
овки будівництва i стосується розробки методики планування реалізації
будівельного проекту на основі концепції контролін


ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Одинський ВЯЧЕСЛАВ Георгійович
УДК 69.059.7
 
Організаційно-технологічні основи Вдосконалення планування реалізації об'єктів будівництва
05.23.08 – технологія та організація промислового
та цивільного будівництва
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Тян Рево Борисович,
кафедра фінансів,
Придніпровська та державна академія
будівництва та архітектури,
завідуючий кафедрою.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Павлов Іван Дмитрович, Запорізька державна інженерна академія, завідуючий кафедрою промислового та цивільного будівництва;
кандидат технічних наук, професор Уваров Євген Павлович, Донбаська державна академія будівництва та архітектури, завідуючий Луганської філії інституту післядипломної освіти.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра організації та управління будівництва, Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 11 березня 2004 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.085.03 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий 22 січня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Г. Шаленний


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Будівництво об’єктів здійснюється на основі проекту. Це означа, що попередньо визначаються кінцеві цілі проекту, обираються основні характеристики об’єкта (параметри), а вже потім вживаються заходи по досягненню їх відповідно до деяких часових, ресурсних, вартісних та інших обмежень.
Попри постійне удосконалення системи управління будівництвом, враховуючи широке використання обчислювальної та організаційної техніки, ці системи управління не можуть бути признані ефективними та гнучкими засобами управління об’єктами будівництва, тому що перевищення строків будівництва та перевитрачання коштів продовжується. Чималий внесок у це негативне явище вносить недосконалість існуючої методології організаційно–технологічної підготовки будівництва об’єктів, до складу якої входить розробка графіка проведення робіт і проекту, розподілення ресурсів, необхідних для виконання робіт проекту і оцінка вартості робіт проекту.
Методологія управління проектами і концепція контролінга, які є новим словом в управлінні, дозволяють, спираючись на них, удосконалювати систему управління будівництвом об’єктів, зокрема, в організаційно–технологічній підготовці.
Основна увага сьогодні приділяється найбільш важливим показникам проекту – ресурсам і витратам. Ці показники потребують особливої уваги, тому що тісно пов’язані з організаційною та економічною ефективністю проекту. Перш за все, принциповою проблемою є розробка мінімального, по вартості, плану реалізації проекту за умови обмеженості у часі та ресурсах.
Планування та контроль відносяться до найбільш важливих процесів для проекту взагалі, а особливо для будівельного проекту. Планування реалізації проекту, у широкому розумінні, означає прийняття управлінських рішень, пов’язаних з майбутніми подіями. Планування вимагає систематичної постановки цілей і підготовки необхідних для їх проведення заходів (цілеспрямовані дії з об’єктами) в межах існуючого або досягнутого потенціалу (ресурсів).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Організаційно-технологічні основи Вдосконалення планування реалізації об'єктів будівництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок