Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І МОДЕЛІ КОМПЛЕКСНОГО ОЦІНЮВАННЯ БАГАТОРІВНЕВИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

МЕТОДИ І МОДЕЛІ КОМПЛЕКСНОГО ОЦІНЮВАННЯ БАГАТОРІВНЕВИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

Назва:
МЕТОДИ І МОДЕЛІ КОМПЛЕКСНОГО ОЦІНЮВАННЯ БАГАТОРІВНЕВИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,83 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “
Харківський авіаційний інститут”
ГОРЛОВ Дмитро Олександрович
| УДК 658:62.001.57 |
МЕТОДИ І МОДЕЛІ КОМПЛЕКСНОГО ОЦІНЮВАННЯ БАГАТОРІВНЕВИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

| 05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Дружинін Євген Анатолійович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”,
доцент кафедри інформаційних управляючих систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Божко Валерій Павлович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри фінансів;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Чайніков Сергій Іванович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, доцент кафедри системотехніки.
Провідна установа:
Національна металургійна академія України Міністерства освіти і науки України, кафедра управління проектами, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 25 червня 2004 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.
Автореферат розісланий 17.05.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради __________________ Чумаченко І.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток ринкових відносин в Україні, прогрес у галузі створення принципово нових технічних систем і складних зразків техніки, засобів їх проектування й технічних засобів надання послуг населенню змушують підприємства і організації при постійній зміні напрямків діяльності виконувати одночасно багато різноманітних проектів в умовах жорстких договірних зобов’язань.
Складні тривалі проекти, як правило, виконуються організаціями, що мають багаторівневі структури управління (БСУ). Для складних проектів за умов високої кваліфікації виконавців і менеджерів необхідно вирішувати велику кількість задач багаторівневої взаємодії та координації між учасниками проекту. Це може суттєво збільшити терміни реалізації проектів, що, в свою чергу, впливає на директивні терміни, визначені замовником. У сучасних умовах керівники організацій і менеджери проектів повинні постійно займатися організацією і удосконаленням БСУ. Для цього необхідно застосовувати ефективні методи прогнозування і аналізу, які враховують результати діяльності, організацію процесу управління та структурні особливості БСУ.
Аналіз літературних джерел показав, що при оцінці ефективності функціонування БСУ автори приділяють увагу в основному питанням аналізу результатів, причому розглядаються переважно економічні показники. Це не дає змоги проводити детальну оцінку діяльності всіх виконавців проекту і цілеспрямовано і обґрунтовано формувати напрямки реорганізації БСУ.
При реорганізації БСУ необхідно враховувати вплив організаційних і ресурсних ризиків, на що вказано в міжнародних стандартах управління якістю ISO.
Таким чином, розробка методів, моделей та інформаційних технологій комплексного оцінювання і удосконалення багаторівневих структур управління, основаних на спільному розгляді результатів, процесів управління, структурних властивостей БСУ при реалізації проектів з урахуванням впливу факторів ризику, є актуальною науково-прикладною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота над дисертацією проводилася автором на кафедрі інформаційних управляючих систем Національного аерокосмічного університету ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТОДИ І МОДЕЛІ КОМПЛЕКСНОГО ОЦІНЮВАННЯ БАГАТОРІВНЕВИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок