Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВІ ОСНОВИ ПОДАТКОВИХ СИСТЕМ УКРАЇНИ ТА НІМЕЧЧИНИ: ПОРІВНЯЛЬНО-ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ.

ПРАВОВІ ОСНОВИ ПОДАТКОВИХ СИСТЕМ УКРАЇНИ ТА НІМЕЧЧИНИ: ПОРІВНЯЛЬНО-ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ.

Назва:
ПРАВОВІ ОСНОВИ ПОДАТКОВИХ СИСТЕМ УКРАЇНИ ТА НІМЕЧЧИНИ: ПОРІВНЯЛЬНО-ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,89 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
КЛИМЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
УДК 336.5
ПРАВОВІ ОСНОВИ ПОДАТКОВИХ СИСТЕМ УКРАЇНИ ТА НІМЕЧЧИНИ:
ПОРІВНЯЛЬНО-ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ.
Спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ-2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі конституційного та адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник -доктор юридичних наук, професор, академік Академії правових наук України
Воронова Лідія Костянтинівна
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, професор кафедри конституційного та адміністративного права
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Савченко Леся Анатоліївна
Київський міжнародний університет, проректор з юридичних питань
кандидат юридичних наук, доцент
Ісаєва Наталія Карлівна
Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, старший науковий співробітник відділу конституційного права і місцевого самоврядування
Провідна установа - Київський національний університет внутрішніх справ, кафедра теорії держави і права, м. Київ
Захист відбудеться „25” травня 2007 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.04 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58.
Автореферат розісланий „19” квітня 2007 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради професор Шукліна Н.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження зумовлена дією трьох основних груп факторів. Перша група пов’язана із побудовою в Україні відповідно до ст. 1 Конституції України демократичної, соціальної і правової держави, її орієнтації на здійснення широкої і ефективної соціальної політики, на побудову такої держави, в якій панує право. Все це можливо лише за умови ефективної фінансової діяльності держави, надзвичайно важливу теоретичну і практичну основу якої складає податкова система країни. Особливу актуальність дослідженню правових основ податкових систем України та Німеччини надають податкові реформи, які проходять в обох державах і спрямовані на вдосконалення правового регулювання податкових відносин.
Друга група факторів викликана напрямком гармонізації законодавства України з правом Європейського Союзу і міжнародно-правовими актами, прийнятими на рівні ООН. Україна, як країна з ринковою економікою, вибудовує сьогодні ефективну податкову систему, яка зможе забезпечити фінансові потреби держави. Становлення податкової системи України тісно пов'язане із створенням ефективного механізму управління фінансовою діяльністю держави та дієвою системою регулювання і контролю податкових операцій. Це, в свою чергу, потребує врахування міжнародного досвіду регулювання податкових відносин, а тому дослідження правових засад податкової системи України і Німеччини, їх особливостей і сучасних можливостей, безперечно, вказують на актуальність вибору даної теми.
Третя група факторів пов'язана із ступенем дослідженості правових основ податкової системи в українській науці у порівняльно-правовому аспекті по відношенню до податкової системи Федеративної Республіки Німеччини. Порівняльно-правовий аналіз джерел правового регулювання податкових відносин в Україні і ФРН дали можливість розглянути і порівняти правові засади податкових систем у цих державах. Автор виходить із наукових позицій, що податкова система і в Україні і в ФРН має бути зрозумілою кожному громадянину, органам держави і всім юридичним особам, які відповідно до чинного законодавства зобов'язані сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Надзвичайно важливо, щоб в Україні вдалось побудувати таку податкову систему, яка б відповідала реаліям сьогодення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПРАВОВІ ОСНОВИ ПОДАТКОВИХ СИСТЕМ УКРАЇНИ ТА НІМЕЧЧИНИ: ПОРІВНЯЛЬНО-ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок