Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ГУМ З ЦИНК- ТА КРЕМНІЙВМІСНИМИ КОМПОЗИЦІЙНИМИ ДОБАВКАМИ

РОЗРОБКА ГУМ З ЦИНК- ТА КРЕМНІЙВМІСНИМИ КОМПОЗИЦІЙНИМИ ДОБАВКАМИ

Назва:
РОЗРОБКА ГУМ З ЦИНК- ТА КРЕМНІЙВМІСНИМИ КОМПОЗИЦІЙНИМИ ДОБАВКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,91 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Качкуркіна Ірина Анатоліївна
УДК 678.043+618.046+661.847+661.8...65
РОЗРОБКА ГУМ З ЦИНК- ТА КРЕМНІЙВМІСНИМИ КОМПОЗИЦІЙНИМИ ДОБАВКАМИ
05.17.06 – Технологія полімерних і композиційних матеріалів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі хімії та технології переробки еластомерів Українського державного хіміко-технологічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | Кандидат технічних наук, доцент кафедри хімії та технології переробки еластомерів Овчаров Валерій Іванович.
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, с.н.с. Дзюра Євгеній Антонович, ТОВ Науково-інноваційна компанія „ЕЛКО”, технічний директор, м. Дніпропетровськ.
Кандидат технічних наук, с.н.с. Хорольський Михайло Степанович, державне підприємство „Український державний науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут еластомерних матеріалів і виробів” Міністерства промислової політики України, директор, м. Дніпропетровськ.
Провідна установа: | Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”, кафедра хімічної технології композиційних матеріалів, Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться ”18” квітня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.078.03 в Українському державному хіміко-технологічному університеті за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського державного хіміко-технологічного університету за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ,
пр. Гагаріна, 8.
Автореферат розісланий ”16” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради к.т.н., доцент К.В. Шевцова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні на фоні постійного підвищення вимог до якості гумової продукції стає очевидною недостатність асортименту традиційних інгредієнтів еластомерних композицій, яка супроводжується також їх високою вартістю та дефіцитом вітчизняної сировинної бази. Крім того, існуючий промисловий потенціал держави та пов’язане з ним накопичення значної кількості відходів породжують ряд проблем екологічного характеру, що потребують термінового вирішення.
Актуальним напрямком сучасного полімерного матеріалознавства є синтез і застосування нових типів інгредієнтів гумових сумішей, наприклад, композиційних полімер-неорганічних добавок, отриманих за ресурсозберігаючими технологіями. Це дозволяє розширити номенклатурний перелік реакційноспроможних інгредієнтів гумового виробництва і ставить задачу дослідження фізико-хімічних основ вулканізації та модифікації ними еластомерів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Українському державному хіміко-технологічному університеті згідно з планом основних наукових досліджень кафедри хімії та технології переробки еластомерів у межах держбюджетних тем № 35030590/04 „Розвиток фізико-хімічних основ міжфазних процесів в гетерогенних еластомерних системах„ (2003-2005 рр.) та № 35060690/04 „Регулювання адгезійної здатності еластомерних матеріалів” (2006-2008 рр.).
Мета і задачі дослідження. Основною метою роботи є створення гум з високим комплексом властивостей за рахунок використання у їх складі цинк- та кремнійвмісних карбамідо-формальдегідних композиційних добавок.
Для досягнення поставленої мети необхідно було вирішити наступні задачі:
- визначити фізико-хімічні характеристики цинк- та кремнійвмісних композиційних добавок;
- здійснити дослідження ефективності цинквмісної композиційної добавки на процес вулканізації каучуків загальноспеціального та спеціального призначення у складі вулканізувальних систем різних типів;
- дати оцінювання впливу композиційних добавок на формування адгезійних звязків між гумою та кордом;
- розробити науково-практичні рекомендації з використання вивчених композиційних добавок в гумових сумішах промислового призначення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА ГУМ З ЦИНК- ТА КРЕМНІЙВМІСНИМИ КОМПОЗИЦІЙНИМИ ДОБАВКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок